علی جون
وحیدی در بازدید از مرز مهران:

تردد در مرزها روان است

تردد در مرزها روان است

به گزارش علی جون، وزیر کشور با اشاره به اینکه تردد در همه مرزهای شش گانه به کشور عراق روان است، اظهار داشت: مشکل اتباع افغانستانی و پاکستانی در مرز شلمچه که قصد ورود به کشور عراق را داشتند، حل شد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، احمد وحیدی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران اضافه کرد: الان تردد در همه مرزهای مشترک با کشور عراق روان است و زائرین به سادگی می توانند بدون هیچ مشکلی به عتبات عالیات مشرف شوند.
وی در ادامه اظهار داشت: هیچ مشکلی در پایانه های مرزی به کشور عراق نداریم و هر کسی می خواهد به عتبات عالیات برود می تواند از مرز تعیین شده وارد کشور عراق شود.
وحیدی بیان نمود: تابحال افزون بر سه میلیون خروجی و یک میلیون و ۵۰۰ هزار ورودی در مرزهای شش گانه با کشور عراق به ثبت رسیده و درمجموع بیشتر از چهار و نیم میلیون تردد از مرزهای کشور با عراق ثبت شده است.
وزیر کشور افزود: مواکب خیلی خوب به زائرین خدمات رسانی می کنند و خدمات و پذیرایی در مرزها خیلی خوب است و مواکب با تمامی ظرفیت درحال خدمت رسانی به زائرین هستند.
وی اظهار داشت: تردد در تمامی مرزهای روان و سهل است و برای عزیزانی که می توانند به عتبات عالیات مشرف شوند فرصت بسیار مناسبی است.
وحیدی در مورد مشکل اتباع افغانستانی و پاکستانی در مرز شلمچه که قصد ورود به کشور عراق را داشتند هم اظهار داشت: مشکل این اتباع با هماهنگی مرزبانی و دولت عراق حل شده و می توانند بدون هیچ مشکلی به عتبات عالیات مشرف شوند.

1401/06/24
10:33:28
5.0 / 5
348
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون