علی جون
وزیر كشور عنوان كرد؛

استفاده از ظرفیت استانهای مختلف در دهه آخر صفر در مشهد

استفاده از ظرفیت استانهای مختلف در دهه آخر صفر در مشهد

به گزارش علی جون، وزیر کشور اظهار داشت: از ظرفیت استانهای مختلف برای خدمات بهداشتی، درمانی، تغذیه و تسهیلات اسکان زائرین رضوی در دهه آخر صفر در مشهد استفاده خواهد شد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، احمد وحیدی ظهر دوشنبه در حاشیه قرارگاه مرکزی خدمت رسانی به زائرین رضوی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تمهیدات خیلی خوبی اندیشیده و نیازمندی ها ارزیابی و بخش زیادی از آنها تأمین شده است و کمبودها باید در ایام آینده تأمین شود و با کمک و پیگیری همه دستگاه ها که مشتاقانه درحال خدمت هستند امیدواریم مشکل مهمی نداشته نباشیم.
وزیر کشور اظهار داشت: تابحال با مسؤلان هفت استان صحبت شده است تا برای تأمین نیازهای احتمالی جمعیت میلیونی زائرین حرم مطهر امام رضا (ع) در دهه آخر صفر به کمک مسؤولان خراسان رضوی بیایند.
وی در ادامه اضافه کرد: از ظرفیت استانهای مختلف برای خدمات بهداشتی، درمانی، تغذیه و تسهیلات اسکان زائرین رضوی در دهه آخر صفر در مشهد استفاده خواهد شد.
وحیدی اظهار داشت: زائرین مشهد الرضا در دهه آخر صفر تا حد ممکن محل اسکان خویش را تدارک ببینند چون پیشبینی می شود حضور مردم در دهه آخر صفر گسترده باشد هر چند امیدواریم با کمک همه دستگاه ها کمبود جدی نداشته باشیم.
مجاوران در همه ابعاد حضور گسترده پیدا و به زائرین خدمت کنند
در ادامه یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی اظهار نمود: از همه مجاوران حرم مطهر امام رضا (ع) هم درخواست می شود در همه ابعاد حضور گسترده پیدا و به زائرین خدمت کنند تا مشکلات احتمالی را با حضور مردم کاهش دهیم.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: در همه عرصه ها اصل، با حضور مردم است و ما هم زمینه را برای حضور مردم فراهم می نماییم.


منبع:

1401/06/29
12:11:03
5.0 / 5
343
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳