علی جون
علی جون

جزئیاتی از نشست مجریان تلویزیون با مدیران در رابطه با حوادث اخیر

جزئیاتی از نشست مجریان تلویزیون با مدیران در رابطه با حوادث اخیر

علی جون: به گزارش علی جون، مدیر شبکه پنج سیما در دیداری با مدیران و مجریان این شبکه ضمن اشاره به حوادث اخیر در کشور، خطاب به مجریان بر ضرورت رفتاری هوشمندانه، صبور و بصیر در فضای مجازی تاکید نمود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سعید اشناب _ مدیر شبکه پنج سیما _ در دیداری با مدیران و مجریان این شبکه، ضمن اشاره به حوادث اخیر در کشور، به ضرورت رفتاری هوشمندانه، صبور و بصیر در فضای مجازی اصرار کرد و اضافه کرد: دشمن سناریوهای گوناگونی ضد جمهوری اسلامی ایران طراحی و ترسیم کرده بود که به لطف خدا و تلاش فراوان دلسوزان، نقش برآب شد.
مدیر شبکه تهران اظهار داشت: همزمان با شروع اعتراضات و اغتشاشات روزهای گذشته که با بزرگ نمایی گسترده رسانه های ضد ایرانی و معاند روبرو شد، راهبرد فشار حداکثری به چهره های مشهور در حوزه های مختلف هنری، ورزشی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و... هم شروع شد. در این هجمه سنگین رسانه ای ضد هنرمندان و افراد مشهور، با وجود همه سختی ها، تهدید ها، ارعاب و... اقدامات شما در فضای رسانه ای کشور مایه مباهات و سربلندی ایران عزیزمان شد.
وی به مهم ترین خصوصیت نا آرامی های اخیر که همانا عملیات سنگین رسانه ای دشمن بود اصرار کرد و اضافه کرد: در اغتشاشات اخیر طراحی رسانه ای دشمن بسیار پرحجم، پیچیده و فریبکارانه بود. در این زمان نقش ما بعنوان رسانه پررنگ تر از قبل می شود و ما هستیم که باید حقیقت های جامعه را در برهه های حساس به روش های متعدد برای مردم تصویر نماییم.
وی اشاره کرد: بیشتر از ۲۰۰ هزار شهید از دین، ناموس و خاک ایران عزیز دفاع کردند تا این سرزمین یکپارچه بماند و بیرق امیرالمومنین (ع) در این کشور برافراشته شود.
منبع:

1401/07/22
13:14:53
5.0 / 5
424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
علی جون - سرگرمی و طنز