علی جون
علی جون
در گزارش علی جون عنوان شد؛

پرداخت وام قرض الحسنه به کارگران بیمه شده تأمین اجتماعی

پرداخت وام قرض الحسنه به کارگران بیمه شده تأمین اجتماعی

به گزارش علی جون، معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت وام قرض الحسنه به کارگران بیمه شده تأمین اجتماعی از سال آینده اطلاع داد.احمد اسفندیاری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرایند پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: بازنشستگان این سازمان می توانند بوسیله کانون های بازنشستگی جهت دریافت وام ثبت نام و در ادامه بعد از سپری شدن مراحل اداری وام به حساب شأن واریز خواهد شد.
وی با اعلان اینکه وام بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اکنون به ۱۲ میلیون تومان رسیده است، اظهار داشت: در تلاش هستیم در صورت فراهم شدن شرایط و تأمین اعتبارات لازم، وام قرض الحسنه بازنشستگان را در سال آینده افزایش دهیم.
معاون فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به برگزاری جلسات سازمان تأمین اجتماعی در رابطه با بودجه سال ۱۴۰۲ اشاره کرد: معاونت های مختلف سازمان تأمین اجتماعی پیشنهادات خویش را در رابطه با بودجه مطرح و در نهایت این مساله به هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی ارجاع و بعد از تصویب در هیأت امنا مطرح و بعد از تبدیل شدن به قانون اجرا می شود.
وی با اعلان اینکه در سال آینده اعتباری هم برای پرداخت وام به کارگران بیمه شده تأمین اجتماعی در نظر گرفته خواهد شد، اظهار داشت: در این خصوص پیشنهاداتی مطرح شده و ان شاءالله در سال آتی این پرداخت آغاز خواهد شد.
اسفندیاری افزود: یکی دیگر از اقداماتی که در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است این است که از آبان ماه تمام فرایند ثبت درخواست وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری انجام می پذیرد.


منبع:

1401/07/28
12:03:23
5.0 / 5
412
تگهای خبر: فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز