علی جون
علی جون
علیرضابیگی:

عملکرد صدا و سیما سوال برانگیز است

عملکرد صدا و سیما سوال برانگیز است

به گزارش علی جون، یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: باید بستر حضور شخصیت های محبوب و امین مردم در صداوسیما فراهم گردد و حق قضاوت به مردم داده شود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، احمد علیرضابیگی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان نمود: ایران امروز ما داغدار است. قربانیان حادثه تروریستی حرم مطهر احمد ابن موسی (ع) و جانباختگان شهرهای مختلف و مدافعان امنیت کشور، مردم را عزادار و سوگوار کرده است. در چنین شرایطی شغال ها و کفتارها امنیت و آرامش مردم را نشانه گرفته اند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: عملکرد صداوسیما سوال برانگیز است. افرادی که مادام العمر در تلویزیون تریبون دارند بعنوان نماد وضعیت موجود در مقابل افرادی که دولت گذشته را رحم اجاره ای خود توصیف می کردند و به واقع بانیان اصلی مشکلات موجود هستند قرار می گیرند و آنها منتقدان وضعیت موجود می شوند و هر دو اتهامات ناروا به طرف غایب نسبت داده و نهایتا تریبون داران دائمی مغلوب می شوند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: اگر صداوسیما در ادعای خود صادق است، باید حضور طرف غایب را فراهم آورد. وگرنه این رفتار با هدف موجه جلوه دادن خطاهای دولت دوازدهم و سیزدهم تعبیر می شود. حضور شخصیت های محبوب و امین مردم باید در صداوسیما فراهم گردد و حق قضاوت به مردم داده شود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: نارضایتی از وضع موجود سبب شده که مردم با اغتشاشگران همراهی کنند؛ چون که معیشت و گذران زندگی مردم گرفتار مشکل جدی است. کسب و کارهای اینترنتی عملاً تعطیل شده است. فشار زندگی برای فعالان این عرصه قابل تحمل نیست. دولت باید برنامه خویش را برای رفع نگرانی ها اعلام نماید. معترضان و اغتشاشگران ناجوانمردانه رهبر معظم انقلاب را نشانه گرفته اند. در حالیکه دولت در شرایط فعلی باید به میدان بیاید و مسئولیت بپذیرد.
منبع:

1401/08/12
15:12:32
5.0 / 5
453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز