علی جون
علی جون

درخواست عجیب زن مردنما از سازندگان یک سریال

درخواست عجیب زن مردنما از سازندگان یک سریال

علی جون: زن مصری که سال ها با پوشش مردانه کار کرده بود، وقتی متوجه شد سوژه یک سریال شده است، علاوه بر درخواست پول هنگفت از سازندگان، از بازیگری که نقشش را ایفا خواهدنمود خواسته تا برای مدتی با او زندگی کند.


بعد از آنکه سازندگان سریالی به نام «تحت سرپرستی» از شروع ساخت سریالی با بازی منی زکی ـ بازیگر مصری ـ خبر دادند، زنی که داستان سریال از زندگی واقعی او مقرر است الهام گرفته شود، با دو شرط عجیب برای تولید مواجه گشتند.
به گزارش علی جون به نقل از الجزیره، الحاجة صیصة، زنی مصری است که در سال ۲۰۰۷ به جهت فاش شدن راز بزرگ زندگی اش به شهرت رسید.
در آن سال عبدالفتاح سی سی ـ رئیس جمهور مصر ـ او را به عنوان مادری نمونه مورد تکریم قرار داد. الحاجة صیصة به خاطر داستانش که سرشار از فداکاری بود مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و در چندین برنامه تلویزیونی ظاهر شد. حضور این زن در رسانه ها موجب شد تا در شهر خودش «اقصر» معروف و مشهور شود.
ولی حالا که بعد از چند سال داستان زندگی او مورد توجه سریال سازان مصری قرار گرفته، این زن میانسال مصری گفته است که اگر حق و حقوق او درست و بموقع پرداخت نشود، از سازندگان سریال داستان زندگی اش شکایت می کند. البته او علاوه بر این که خواهان دریافت مبلغ یک میلیون پوند مصر شده، درخواست عجیب دیگری نیز دارد. شرط دوم او این است که منی زکی، بازیگری که مقرر است نقش او را در سریال بازی کند، برای چند روز پیش او زندگی کند تا از نزدیک شاهد نوع زندگی و خاصیت های رفتاری او بوده و نقش را طبیعی تر ایفا کند.
داستان درباره ی زنی است که در ۲۱ سالگی و در صورتیکه حامله است شوهرش را از دست می دهد و برای بزرگ کردن فرزند و گذران زندگی در محیطی که کار را برای زن عار می پندارند، لباس مردانه بر تن کرده و سال ها به همان شکل در جامعه ظاهر می شود.
زن مصری به مدت ۴۳ سال با پوشش مردانه انواع کارهای سخت مثل حفاری، حمل آجر و کفاشی را انجام داده است. او دخترش را بزرگ کرده و شوهر می دهد اما دامادش هم بیمار شده و ناتوان می شود، در نتیجه الحاجة صیصة ناچار می شود هزینه های داماد و دخترش را هم تقبل کند.
این سریال با داستان حقیقی اش، یکی از سریال های ماه رمضان آینده مصر خواهد بود. محمد شاکر خضیر، کارگردان و خالد و شیرین دیاب نویسنده های این مجموعه هستند.
منبع:

1401/08/23
12:06:39
5.0 / 5
394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز