علی جون
سارا روستاپور ـ برنامه ساز كودك:

تلویزیون در این شرایط حال خوب به بچه ها بدهد

تلویزیون در این شرایط حال خوب به بچه ها بدهد

به گزارش علی جون، سارا روستاپور از مجریان و کارگردانان حوزه کودک که این روزها درحال آماده سازی برنامه «مهد پویا» برای شبکه پویاست در این شرایط، تنها راه انتقال آرامش به کودکان را دامن نزدن رسانه ها به اتفاقات تلخ اخیر سفارش می کند. او معتقد است: کودکان در بطن جامعه هستند و همه اتفاقات را می بینند و تنها کمک رسانه این است که حال خوب به آنها بدهد و به شرایط کمک نماید.


روستاپور در گفت وگویی با ایسنا ابتدا درباره ی تولید برنامه «مهدپویا» که تازه ترین ساخته شبکه کودک است، توضیح داد: این برنامه مراحل پایانی تولیدش را می گذراند و فکر می کنم از دو یا سه هفته آتی به پخش برسد. «مهد پویا» یک برنامه کاملاً عروسکی جدید است و همه مراحلش تقریباً انجام شده ولی به خاطر شرایط ویژه ای که به وجود آمد و اوضاع جامعه، کمی برای تولید در ایام ضبطمان به مشکل برخوردیم اما خداراشکر کار به مرحله پایانی نزدیک است. امیدوار هستم بچه ها «مهد پویا» را دوست داشته باشند.
این مجری برنامه های کودک درباره ی این که چطور می شود در این شرایط آرامش را بوسیله برنامه های کودک به بچه ها انتقال داد؟ اشاره کرد: متاسفانه کودکان در بطن جامعه هستند. تمام اتفاقات را می بینند و از همه چیز با خبرند. نمی دانم واقعا باید چه بگویم. بچه ها فقط پای تلویزیون نیستند، آنها در جامعه رفت و آمد دارند. در خیابان ها هستند و در منزل هم پدر و مادرها در مورد این مسائل صحبت می کنند؛ بدین سبب در شرایطی که به این اندازه ملتهب است، رسانه خیلی نمی تواند کار خاصی انجام بدهد حداقلش این است که می تواند دامن نزند و با برنامه هایی که پخش می کند حداقل همان چند دقیقه ای که کودکان پای تلویزیون هستند می تواند حال خوب به آنها بدهد.
سارا روستاپور در آخر برای تمام مردم کشور حال خوب آرزو کرد و اظهار داشت: متاسفانه الان هیچکس حالش خوب نیست. امیدوار هستم حال همه مردم خوب شود. اتفاقاتی که افتاد بسیار غم انگیز است.
منبع:

1401/08/28
10:01:32
5.0 / 5
360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون