علی جون
علی جون

آغاز ویژه برنامه جام جهانی شبکه نسیم از امشب

آغاز ویژه برنامه جام جهانی شبکه نسیم از امشب

به گزارش علی جون، شبکه نسیم از امشب با ویژه برنامه «فوتبال زندگی ست» در ایام برگزاری جام جهانی سال ۲۰۲۲ قطر روی آنتن خواهد رفت.


به گزارش علی جون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این ویژه برنامه به تهیه کنندگی الهام حاتمی از خرداد ماه سال جاری در دست تولید قرار گرفته و بخش های متنوعی دارد که در هر بخش از زاویه جدیدی به فوتبال نگاه می کند؛ از دریچه تئاتر، سینما، روایت و....
حاتمی در رابطه با حال و هوای متفاوت ویژه برنامه «فوتبال زندگی ست» توضیح داد: فوتبال، شبیه زندگی است؛ پر از لحظه های تلخ و شیرین، بردن ها و باختن ها، اشک ها و لبخندها، غرور و سرشکستی، انفعال و مبارزه. هر آنچه در زندگی تجربه می نماییم در ابعاد کوچکتر اما دیدنی تر و موثرتر در فوتبال هم وجود دارد. «فوتبال زندگی ست» از این زاویه به فوتبال و به جام جهانی توجه دارد و یک برنامه سرگرم کننده متناسب با تعریف و ساختار شبکه نسیم است که اتفاقات جدیدی در آن رقم زده ایم.
به قول این تهیه کننده، یکی از بخش های این برنامه به مقدمات جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر اختصاص دارد که نیما شاهرخ شاهی و رامین ناصر نصیر بعنوان راوی از مقدمات برگزاری این مهم ترین رویداد فوتبالی و همینطور موضوعات و اشتراکات فرهنگی روایت های جذابی دارند.
حاتمی به اجرای یک بخش کوتاه تله تئاتر در برنامه «تئاتر زندگی ست» اشاره نمود و اظهار داشت: پس از سال ها فرصتی شد به بهانه برگزاری جام جهانی، بازگشت تله تئاتر را هر چند در چارچوب یک بخش کوتاه در این ویژه برنامه رقم بزنیم. این آیتم ادای احترامی است به تئاتر و استفاده از ظرفیت های تئاتر برای روایت داستان زندگی در دنیای فوتبال.
بخش ستاره ها، از دیگر بخش های این ویژه برنامه است و به قول الهام حاتمی نگاه متفاوتی است به زندگی پر فراز و نشیب ستارگان فوتبال.
او در این حوزه اظهار داشت: در این بخش داستان رنج ها، تلاش ها، موفقیت ها و شکست های ستاره های فوتبال را روایت کرده ایم و روایت های شنیدنی از آنها برای تماشاگران تدارک دیده ایم.
بر مبنای اظهارات این تهیه کننده، ویژه برنامه «فوتبال زندگی ست» به تأثیر متقابل فوتبال بر سینما و ادبیات هم توجه داشته است و به این منظور بخشی از برنامه، سکانس های طلایی سینما و فوتبال را به هم گره زده و روایت متفاوتی را از منظر متفاوتی پیش روی مخاطب می گذارد.
اجرای «فوتبال زندگی ست» را دو چهره جدید برعهده دارند؛ که در این ویژه برنامه به رویدادهای جام جهانی در ادوار مختلف، ستاره ها و شگفتی های جام جهانی در دوره های پیشین می پردازند که مستندات آن بوسیله ی یک گروه پژوهشی گردآوری شده است.
ویژه برنامه «فوتبال زندگی ست» در ۲۵ قسمت تولید و بخش هایی از آن در کشور قطر تصویربرداری و بخش هایی از آن در استودیو ضبط شده است.
این برنامه هر شب از ساعت ۲۳ به مدت ۶۰ دقیقه تا پایان بازی های جام جهانی از آنتن شبکه نسیم پخش می شود.
منبع:

1401/08/29
14:53:32
5.0 / 5
421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز