علی جون

یادمان چهلمین روز درگذشت امیرحسن ندایی در رادیو نمایش

یادمان چهلمین روز درگذشت امیرحسن ندایی در رادیو نمایش

به گزارش علی جون، جمعه چهارم آذرماه، به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت امیرحسن ندایی، عضو هیات علمی دانشگاه و اهالی رسانه و فرهنگ، ویژه برنامه «نقد آورد» از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، زهرا رمضانعلی، سردبیر و تهیه کننده برنامه «نقدآورد» ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن چهلمین روز سفر بیگاهان استاد گرانقدرمان امیر حسن ندایی، گرد هم می آییم تا بر حیرتمان رخت باور بپوشانیم.
وی ادامه داد: در این برنامه که آخرین حضور ایشان در صدای جمهوری اسلامی بود، از دوستان، خانواده و شاگردان ایشان که امکان حضور داشتند، همینطور از آنهایی که امکان حضور نداشتند اما خودشان را بی وقفه و به هر نحو به برنامه رساندند خواهیم شنید.
«نقدآورد» ویژه چهلمین روز درگذشت امیرحسن ندایی، به تهیه کنندگی و سردبیری زهرا رمضانعلی و با حضورمحسن سوهانی، مسعود آب پرور، بهروز بختیاری، محمد علی صفورا، رامتین شهبازی، ابوالقاسم ایرانی، روزبه حسینی، امید نجوان، ستاره ایرانی، نیلوفر ندایی، مهوش ایرانی و تعدادی از شاگردان ایشان، جمعه چهارم آذر ماه ساعت ۲۱ تا ۲۴ از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.1401/09/02
12:55:48
5.0 / 5
423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵