علی جون
مهران رجبی:

هر چقدر دوست دارند سربه سرم بگذارند

هر چقدر دوست دارند سربه سرم بگذارند

به گزارش علی جون، مهران رجبی که این روزها با حواشی زیادی به خاطر حضورش در شبکه های مختلف سیما مواجه بوده، در رابطه با فعالیت در مقام مجری، پشتیبانی از تیم ملی فوتبال و موضع هنرمندان در برابر ناآرامی های اخیر اظهارنظر کرد.به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی برنامه استودیو هشت، مهران رجبی که در رابطه با فعالیتهای این روزهایش در برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش به گفتگو پرداخته است، در بخشی از این گفتگو در رابطه با حمایت ها از تیم ملی اظهار داشت: سبب تاسف است که ما گوش به فرمان دیگران باشیم که برای ما برنامه ریزی کنند و تیم ملی که نماینده کشورمان هست را حمایت نمی نماییم. البته همه مردم این گونه نیستند و حمایت می کنند. باید بدانیم تیم ملی یعنی تیم ایران و این که بین ۳۲ کشور جهان مایه افتخار است. ما انتظار صعود هم نداریم و حتی اگر شکست هم بخوریم باید سرافراز باشیم.
۳۰ سال است که پرکارم!
رجبی در رابطه با ی پرکاری خود در سینما و تلویزیون بیان نمود: من ۳۰ سال است که انقدر گرفتار کار هستم که حتی فرصتی ندارم اما بگونه ای نمایش دادند که انگار همین مدت این گونه شده است.
رجبی در پاسخ به مجری در رابطه با زمان تولید برنامه شبکه سلامت و حواشی حضور پررنگ خود در شبکه های تلویزیونی اظهار داشت: برنامه «پیرانه سر» در شبکه سلامت و هم سریال «آزادی مشروط» که از شبکه یک سیما پخش می شود، سال قبل تولید و تصویربرداری شد اما سال جاری به پخش رسیدند و هم اکنون همزمان برنامه «خودمونی» روی آنتن رفته است.
این بازیگر در رابطه با ی فعالیتهای دیگرش توضیح داد: ما سریالی در شمال کشور داشتیم که به علت کمبود بودجه متوقف گردید و بعد هم درگیر ساخت «خودمونی» شدیم که بناست ۱۰۰ قسمتی باشد. تابحال ۲۰ قسمت ضبط کردیم که درحال پخش است و ۸۰ قسمت دیگر هم دارد که باید به ضبط برسد و آیتم هایی هم باید به آن اضافه شود.
اجرایم در شبکه سلامت به سال قبل تعلق داشت
وی در رابطه با تجربه اجرا در این برنامه توضیح داد: من پیش از این هم تجربه اجرا داشته ام، برخی در زمان های خاص مثل تحویل سال و ایام مناسبتی بوده اند و برخی هم اجراهای محلی و منطقه ای بودند. اجرای برنامه ای را هم داشتم در شبکه سلامت که هم اکنون پخش می شود ولی به سال قبل متعلق می باشد.

به همکارانم توهین می شود که چرا موضع ندارند
ایشان در ادامه خطاب به هنرمندان اظهار داشت: همکاران ما بسیار درجه یک هستند اما برخی شان هم مرعوب فضای مجازی شده اند و ما می دانیم که این حرکتی که سازمان دهندگانش سرویسهای جاسوسی و امنیتی کشورهای مقابل هستند، هیچ ابایی ندارد که دختران و پسران ما از دنیا بروند. آنها حتی خوشحال هم می شوند. در این حوزه به علت همین فعالیت عمده فضای مجازی و بمبارانی که در این فضا شده است خبر دارم و شنیده ام که بسیاری از همکارانم مورد هجمه قرار گرفته اند که چرا حرفی نمی زنند. توهین می شنوند که چرا سخنی نمی گویند و واکنشی ندارند و اصلا همین که این اعتراض به آنها با توهین صورت می گیرد یعنی باطل است.
رجبی افزود: در نهایت بخشی مرعوب شده اند و نتوانستند اعلام موضع کنند که حتما موضع آنها در جهت اعتلای کشورمان و استقلال و تمامیت ارضی ایران موثر است و در جوانان کشور تأثیر دارد.
رجبی در قسمت دیگر اظهار داشت: از سال ها پیش از انقلاب تا خود ۲۲ بهمن به علت بی عرضگی زمامداران ما بخش اعظمی از خاکمان را داده ایم اما در این ۴۳ سال شدیدترین جنگ ها ضد ایران بوده است! و شدیدترین تحریم ها و تهدیدها و حملات سایبری و... بوده است اما یک وجب از خاکمان را نداده ایم و این باید بزرگترین عبرت تاریخ باشد.
شایعه کردند مجری «دورهمی» شده ام!
این بازیگر در قسمت دیگر در رابطه با حواشی مختلف و این که گاهی هم مجبور به تکذیب آنها شده است توضیح داد: فضا بیشتر دست فضاسازان است، عده ای این حواشی را می سازند و بعضی از مردم هم ناآگاهانه اینها را پخش می کنند. مهم ترین این حواشی هم این بود که من مقرر است «دورهمی» را اجرا کنم. درحالی که من به دوستان می گفتم وقتی یک کابینت ساز، جایی را زخمی کند و حالا رها کند و برود کابینت ساز بعدی روی آن کار نمی نماید. ما هم مرام و معرفتی داریم و چنین کاری نمی نماییم. این شایعه ای بود که وقتی هم انجام نشد خود به خود از بین رفت. با این وجود شایعه کار خویش را در زمانی که پخش می شود انجام می دهد. خدا را شکر هم اکنون دیگر شایعات کاربردی ندارد. از طرفی چون کثرت این شایعات نسبت به من خیلی زیاد بود هم اکنون اگر شایعه ای هم مطرح شود مردم می دانند که حرف و حدیث بوده است و حقیقت نداشته است و شایعه های بعدی خود به خود کم اثر می شود.
هر چقدر هم دوست دارند سر به سر من بگذارند
وی در رابطه با ی شوخی هایی که با او می شود، هم اظهار داشت: یکی از این شوخی ها ویدئویی بود که من را جای بعضی از مجریان گذاشته بودند و مثلاً جای نجم الدین شریعتی اجرا می کنم به همراه خانواده آنرا دیدم و کلی هم خندیدیم. یک روز هم گفتند مهران رجبی دارد دارد گرم می کند که نیمه دوم وارد میدان شود. من همه اینها را می بینم و عیبی هم ندارد و هر چقدر هم دوست دارند سر به سر من بگذارند اینقدر با جنبه هستم که اندازه ندارد. خودم هم خیلی خندیدم آن ویدئو را دیدم.1401/09/05
20:01:45
5.0 / 5
927
تگهای خبر: اثر , بازی , برنامه , تلویزیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳