علی جون
علی جون
كولیوند خبر داد

بیمارستان نورافشار به قطب خدمات توانبخشی تبدیل می شود

بیمارستان نورافشار به قطب خدمات توانبخشی تبدیل می شود

به گزارش علی جون، رییس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: بیمارستان نورافشار به قطب خدمات توانبخشی تبدیل می شود.به گزارش علی جون به نقل از مهر، پیر حسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر در جریان بازدید از بیمارستان نور افشار که به مناسبت روز پرستار انجام شد، اظهار داشت: باید برنامه ریزی لازم را انجام دهیم تا مشکلات بیمارستان نورافشار برطرف شود، به مشکلات تمام بخش های بیمارستان رسیدگی و به نیروی انسانی فعال در بیمارستان توجه گردد.
کولیوند با تأکید بر این که به بیماران گفته شود که دکتر نور افشار این زمین را وقف کرده است، اشاره کرد: ما باید فرهنگ کمک کردن و داوطلبی را در کشور اشاعه دهیم، ارائه این آموزش ها به جوانان در تقویت روحیه آنها تأثیر گذار است.
رئیس جمعیت هلال احمر توضیح داد: ظرفیت این بیمارستان را نباید فقط در تهران ببینیم، بیمارستان نورافشار ظرفیت ارائه خدمات درمانی و توانبخشی در تمام کشور و حتی حوزه بین الملل را هم دارد.
کولیوند با اعلان اینکه باید در این بیمارستان در زمینه درمان و توانبخشی توجه گردد تا به سمت نیت واقف پیش برویم اشاره کرد: اگر یک خدمت انحصاری را انجام دهیم موجب فعال شدن سایر بخش ها خواهد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر با انتقاد از این که نباید تصور شود که بخش اطفال و ارائه خدمات درمانی در این عرصه ‌پرسود نیست، توضیح داد: سرمایه گذاری در این بخش سایر بخش ها را هم فعال می کند. باید یک خدمت خاص در این بیمارستان اصرار کرد تا به یک قطب در آن خدمت تبدیل گردد.
کولیوند در ادامه این برنامه از بخش های مختلف بیمارستان دیدار و از خدمات پرستاران و پزشکان تشکر کرد و اظهار داشت: پرستاری کاری باارزش و تخصصی است و وجود پرستاران برای جامعه بسیار باارزش است.
رییس جمعیت هلال احمر افزود: وجود پرستاران برای جامعه پربرکت و شفابخش است و نقش مهمی در حفظ سلامت کشور دارند. امروز همه خانواده هلال احمر از پرسنل بیمارستان نورافشار تا داوطلبان و نجاتگران، در تلاش هستند تا باری از دوش مردم برداشته شود، با وجود این که خود در زندگی با سختی های زیادی مواجهند.
فتانه عابدی رییس بیمارستان نورافشار در ادامه این جلسه اظهار داشت: بیمارستان نور افشار به سبب موقعیت خاص جغرافیایی برای مردم شناخته شده نیست ولی ظرفیت خیلی بالایی دارد. جذب بیمار از سایر کشورها تحت عنوان توریسم سلامت و تبلیغات برای شناساندن خدمات این بیمارستان در دستور کار ما قرار گرفته است.
پیمان نامدار سرپرست معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که ما اکنون داریم این است که خدمات اورتوپد فنی را هلال احمر ارائه می دهد ولی هنوز این خدمات بیمه نیستند. مطالبه ما از وزارت بهداشت به عنوان متولی امر این است که از بیمه ها بخواهد، کاردرمانی بیمه بشود.

1401/09/12
10:00:42
5.0 / 5
409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز