علی جون
فتحی خبر داد

شروع دوره آموزشی تیم های واکنش سریع در شعب هلال احمر تهران

شروع دوره آموزشی تیم های واکنش سریع در شعب هلال احمر تهران

علی جون: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از شروع دوره آموزشی تیم های واکنش سریع شعب این جمعیت به میزبانی شهرستان شهریار آگاهی داد.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، شاهین فتحی درباره ی دوره آموزشی تیم های واکنش سریع اظهار داشت: باتوجه به تاکید رییس جمعیت هلال احمر در خصوص لزوم سازماندهی و آموزش تیم های واکنش سریع کشور و نیز باتوجه به ضرورت آمادگی امدادگران و نجاتگران برای مقابله با حوادث و سوانح گوناگون، دوره آموزشی تیم های واکنش سریع شعب هلال احمر استان تهران در مجتمع امدادی، آموزشی هلال احمر شهرستان شهریار شروع شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: در این دوره که از ۱۹ آذر ماه شروع شده، بیش از ۹۰ نفر از نجاتگران برادر داوطلب، سرفصل های آموزشی جست وجو و نجات شهری، جست وجو و نجات بین شهری، جست وجو و نجات در ارتفاع، جست وجو و نجات در محیط های آبی، اصول پیمایش و پیش بیمارستانی را به مدت هفت روز آموزش می بینند و در آخر با گرفتن آزمون علمی و عملی از نجاتگران، نفراتی که نمره قبولی را کسب نمایند، به عضویت تیم های واکنش سریع شعب تابعه خود در خواهند آمد.

فتحی اظهار داشت: این دوره تا دوم دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای سایر گروههای امدادگر و نجاتگر خواهر و برادر نیز طبق تقویم، در دست اقدام است.


منبع:

1401/09/22
13:31:21
5.0 / 5
465
تگهای خبر: آموزش , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴