علی جون
كولیوند مطرح كرد

کمبود خودرو و بالگرد در هلال احمر

کمبود خودرو و بالگرد در هلال احمر

به گزارش علی جون، رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: امروز، پر شدن انبارها و نوسازی و تقویت لجستیک و ناوگان امدادی زمینی و هوایی هلال احمر بزرگترین دغدغه این جمعیت است.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، پیر حسین کولیوند در حاشیه سفر خود شهرستان جهرم، اظهار داشت: جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر در جایی کار و فعالیت می نمایند که همه اهداف و فعالیتهای آن در جهت رضای خداست؛ کمک های اجتماعی، مردمی، امدادونجات و خدمات تخصصی و … در هلال احمر به کمک جوانان صورت می گیرد. وی ضمن اشاره به درخشش جوانان و داوطلبان عضو جمعیت هلال‎احمر در عرصه کمک‎رسانی و امدادرسانی، افزود: فعالیتهای داوطلبانه و پرارزش جوانان ایرانی، زبانزد خاص و عام است به صورتی که رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر هم از داوطبان و جوانان عضو هلال احمر ایران بعنوان الگو یاد می کند. کولیوند افزود: خدمت صادقانه جوانان و داوطلبان به علت اینست که در مسیری قرار گرفته اند و خدمت می کنند که در راه خداست؛ در قرآن کریم هم در بیشتر از ۱۰۰ آیه تاکید شده که در راه خیر و دستگیری از مردم بشتابید؛ کاری که جوانان و داوطبان جمعیت هلال احمر انجام می دهند. بنابراین است که محبت این جوانان در دل مردم است چونکه جمعیت هلال احمر در همه سختی ها در میدان عمل و امدادرسانی فعال است. وی ضمن اشاره به سالگرد صدسالگی جمعیت هلال احمر اظهار داشت: همان گونه که اعضای جوان و داوطلب در جمعیت هلال احمر فعال اند؛ پیشکسوتان هم با توان خود حضور دارند که ما باید قدردان حضور آنها باشیم و در جهت توسعه حضور آنها برآییم. طرح هایی برای آینده کولیوند ضمن اشاره به اینکه برنامه های جامعی برای پیشبرد جمعیت هلال‎احمر دارد، افزود: نخستین برنامه راهبردی ما مولدسازی در جمعیت هلال احمر استان ها و شهرستان هاست، به صورتی که موقوفات و املاک هر شهرستان به خود آنها واگذار شود تا عوائد آن برای توسعه جمعیت هلال‎احمر همان شهر هزینه شود. اتفاقی که در واگذاری ۶۰ هکتار موقوفه در شهرستان جهرم هم در نظر گرفتیم و پیش بردیم. وی ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و ضمن اشاره به اردوگاه آموزشی که به جمعیت هلال احمر شهرستان جهرم واگذار شد، اضافه کرد: انتظار ماست که این اردوگاه در جهت اهداف واقف استفاده گردد و به یکی از اردوگاه های آموزشی، امدادی و فرهنگی پرارزش در منطقه تبدیل گردد. به فکر رفع مشکلات هستیم وی ضمن اشاره به خدمت پرارزش جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: قاعدتاً زمانی که خدمت خالصانه جوانان وجود دارد، ما هم باید به فکر رفع مشکلات آنها باشیم. رئیس جمعیت هلال احمر، ضمن اشاره به جلسه پرسش و پاسخی که با امدادگران جمعیت شهرستان جهرم داشت، اظهار داشت: همه دغدغه امدادگران برطرف شدن مشکلات جمعیت است و هیچ فردی برای رفع مشکل خود مطالبه ‎ای نداشت و این به طبع بلند آنها برمی گردد. وی افزود: همه تلاش ماست که مشکلات امدادگران حل شود؛ ما سعی کردیم و مشکل بیمه حل شد، مشکل پرداخت معوقات و مشکلات معیشتی امدادگران و کارمندان ستادی هم بزودی حل می شود.
کولیوند ضمن اشاره به طرح زمستانه و آمادگی برای امدادرسانی در زمان بروز بحران در فصل زمستان و بهار اضافه کرد: تلاش ما اینست که انبارهای جمعیت هلال احمر تقویت شود؛ حل معضلات لجستیک جمعیت هلال احمر، کمبود خودرو و بالگرد از مهم ترین دغدغه های ماست. رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: هر زمانی که کمبودهای خودرو و بالگرد حل شود، نیازهای شهرستان ها هم برطرف می شود.

1401/10/02
12:25:18
5.0 / 5
477
تگهای خبر: آموزش , برنامه , خدمات , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳