علی جون
علی جون

معاون اسبق صداوسیما درگذشت

معاون اسبق صداوسیما درگذشت

علی جون: علی جون: شبان شهیدی مؤدب، از مدیران رسانه ای و سیاسی، هفته گذشته در سن 70 سالگی در پاریس از دنیا رفت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، شبان شهیدی مؤدب که از همراهان امام در نوفل لوشاتو بود از چهره های فعال رسانه ای به شمار می رفت و مدتی مدیریت معاونت برون مرزی صداوسیما را برعهده داشت.
پیمان جبلی، رئیس صداوسیما در پیامی درگذشت شبان شهیدی مودب، معاون اسبق این رسانه را تسلیت گفته است.
در متن پیام جبلی آمده است:
«انالله و اناالیه راجعون
درگذشت دکتر شبان شهیدی مودب، معاون اسبق برون مرزی رسانه ملی را تسلیت می گویم. دکتر شهیدی مودب از چهره های شاخص علمی و فرهنگی کشور بود که از دوران انقلاب اسلامی در نوفل لوشاتو همپای پیر جماران شد و همیشه دلسوز انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود. وی در زمان فعالیت در معاونت برون مرزی صداوسیما و سایر عرصه های فرهنگی و رسانه ای در نشریات کیهان و اطلاعات، فردی کوشا بود که نامی نیک از خود برجای گذاشت. اینجانب درگذشت این چهره باارزش را به خانواده، دوستان و اهل فرهنگ تسلیت گفته و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان، علو درجات را خواهانم.»
شبان شهیدی مؤدب سه شنبه این هفته در سن ۷۰ سالگی در پاریس از دنیا رفت. او که از همراهان امام در نوفل لوشاتو بود، از چهره های فعال رسانه ای به شمار می رفت و مدتی معاونت برون مرزی صداوسیما را برعهده داشت.
سردبیر کیهان انگلیسی، استاد دانشگاه شهید بهشتی، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در اندونزی همچون مناسب دیگر او بود.
منبع:

1401/10/10
10:32:17
5.0 / 5
463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز