علی جون
وزیر رفاه:

شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود

شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود

به گزارش علی جون، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از مهم ترین اقدامات شهید سلیمانی را شکست دوگانه سازی های کاذب دشمن دانست و اظهار داشت: شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، سیدصولت مرتضوی در اجتماع جامعه کارگری و کارفرمایی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با شعار «مرد میدان تولید» که امروز ۱۲ دیماه در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی بعنوان نماد یک بسیجی و مرد میدان، یکی از ثمرات مکتب امام خمینی (ره) بود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهید سلیمانی را پرچم دار فضائل انقلاب عنوان نمود و اضافه کرد: حاج قاسم علاوه بر مرد میدان یک عارف و یک فرد اهل معرفت بود. وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی تهدیدهای تعریف شده از جانب دشمن را به نفع انقلاب اسلامی مصادره می کرد، تصریح کرد: ترامپ اعلام نمود هفت تریلیون دلار در عراق و سوریه خرج کردیم اما نقشه های ما را شهید سلیمانی خراب کرد که همین ادعا، سند پیروزی سردار شهید ماست.

مرتضوی، یکی از مهم ترین خصوصیت های سردار سلیمانی را تبدیل تهدیدها را به فرصت ها دانست و اظهار داشت: در سه دهه گذشته دستگاههای جاسوسی به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی بین امت اسلامی بودند اما سردار دل ها وارد میدان عمل شده و همه توطئه های دشمن را نقش بر آب می کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: حاج قاسم توانست همه تفکرات را حول محور کلمه "لا اله الا الله" و "محمد رسول الله" تجمیع کند و این گونه با اقتدار دشمن را به عقب رانده و عزت اسلام را پایدار کرد.

وی ضمن اشاره به تخصص شهید سلیمانی در جنگ ترکیبی بیان نمود: در مسائل اجتماعی، شهید سلیمانی دستگیر فقرا و نیازمندان بود. در نبرد اقتصادی هر وقت دولتمردان وقت مستأصل می شدند به سمت ایشان دست یاری دراز می کردند.

مرتضوی تاکید کرد: سرمایه اخلاص حاج قاسم در دیپلماسی منطقه ای هم بارها به کار آمد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه مردم به رغم دشواری ها تا آخر پای انقلاب خود و خون شهدا خواهند ایستاد، اظهار داشت: در این میان دست کارگرانی که با سیلی صورت خویش را در زیر فشار تحریم ها سرخ کردند اما به استکبار آمریکا اجازه نفوذ و سوءاستفاده ندادند را می بوسیم و باید تمام تلاش خویش را برای قدردانی از آنان و کارفرمایان سخت کوش کشور انجام دهیم.

وی تصریح کرد: جامعه کارگری و کارفرمایی کشور با وجود توطئه های دشمن، صبورانه و مجاهدانه در راه کمک به تولید و اقتصاد کشور فعال است.


منبع:

1401/10/15
20:27:17
5.0 / 5
383
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون