علی جون

استودیو هشت در محل جشنواره فیلم فجر راه اندازی

استودیو هشت در محل جشنواره فیلم فجر راه اندازی

علی جون: تهیه کننده برنامه «استودیو هشت» اعلام کرد، این برنامه همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر و از 12 بهمن ماه، از محل برگزاری این رویداد هنری روی آنتن خواهد رفت.


محمد بخشایش در گفت وگویی با ایسنا، درباره ی ی جزییات ویژه برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش توضیح داد: این برنامه مقرر است در روزهای جشنواره فیلم فجر از خود محل برگزاری جشنواره (سینمای رسانه ها)، برنامه داشته باشد.
به گفته وی این برنامه از ۱۲ بهمن ماه شروع می شود و تا پایان جشنواره فیلم فجر هر روز عصر ساعت ۱۸ تا ۲۰ روی آنتن خواهد رفت.
این تهیه کننده در ادامه توضیح داد: با توجه به این که جشنواره فیلم فجر با شرایط متفاوتی برگزار شود، ما نیز تلاش می نماییم برنامه متفاوتی داشته باشیم؛ از معرفی فیلم های جشنواره گرفته تا حواشی این رویداد. همین طور با شرکت کنندگانی که در جشنواره فیلم دارند، گفت و گوهایی خواهیم داشت.
اجرای ویژه برنامه «استودیو هشت» در روزهای جشنواره فیلم فجر برعهده محمدحسین امیدی خواهد بود.
وی درباره ی علت تغییر مجری که پیش تر مصطفی امامی برعهده داشت، توضیح داد: آقای امامی با توجه به این که برنامه دیگری در تلویزیون دارد، در این دوره در جشنواره فجر همراه ما نیست؛ بدین سبب محمدحسین امیدی برنامه را اجرا می کند و در کنار آن از حضور کارشناسان و منتقدان و همین طور بازیگران و سازندگان فیلم ها بهره خواهیم برد.1401/11/03
08:47:47
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳