علی جون
علی جون

عکسی موثر از زنجیره انسانی

عکسی موثر از زنجیره انسانی

علی جون: علی جون: برنامه «عکس های تکان دهنده» در این قسمت به نمایش و بررسی عکسی با عنوان «زنجیره انسانی» از میدان التحریر مصر می پردازد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، «عکس های تکان دهنده» به کارگردانی کیانوش الطافی که هر هفته با انتخاب عکسی موثر و ماندگار در تاریخ به بررسی و نقد آن می پردازد، در این قسمت به بررسی تصویری از نوین زکی اختصاص دارد که وحدت ادیان را در طول نماز جمعه در میدان التحریر مصر نشان میدهد. این عکس در قاهره گرفته شده است.
عکس «زنجیره انسانی» در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۱ در میدان التحریر قاهره مصر توسط نوین زکی گرفته شد. در این عکس انقلابیون مسیحی زنجیری انسانی برای صیانت از مسلمانان نمازگزار تشکیل دادند.


این عکس بیان کننده وحدت فرقه ها در مصر است و زنجیره انسانی از انقلابیون مسیحی را نشان میدهد که برای صیانت از مسلمانان هنگام نماز جمعه تشکیل داده اند.
نوین زکی این تصاویر را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت به خاطر داشته باشید که این عکس یک ماه بعد از بمباران اسکندریه گرفته شده است، که خیلی از مسیحیان بیهوده قربانی شدند با این وجود همه ما در کنار یکدیگر ایستاده ایم.
«عکس‎های تکان‎دهنده» کاری از واحد برنامه های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی زبانگردانی شده است. این برنامه روز پنجشنبه ۶دی ماه ساعت ۰۳: ۱۵ بامدادان به وقت تهران پخش می شود و تکرار آن همان روز ساعت ۱۰: ۱۵، ۱۴: ۱۵ و روز جمعه ساعت ۱۲: ۱۵ برای اسپانیایی زبان های سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس این برنامه را در وب سایت شبکه هیسپان تی وی ببینند.
منبع:

1401/11/08
12:20:58
5.0 / 5
421
تگهای خبر: برنامه , سایت , شبكه , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز