علی جون
علی جون
در گفت وگو با علی جون

خوشی ابوالفضل پورعرب از فرمان عفو ملی

خوشی ابوالفضل پورعرب از فرمان عفو ملی

علی جون: به گزارش علی جون، ابوالفضل پورعرب ـ بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ـ از این که عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان از طرف رهبر انقلاب مورد موافقت قرار گرفته است، ابراز خوشی کرد و اظهار داشت: الهی شکر که این اتفاق افتاد؛ اگر آشتی ملی هم صورت بگیرد عالی می شود تا بتوانیم لب های خندان مردم را ببینیم.


پورعرب در گفت وگویی با ایسنا درباره ی ی احساسش بعد از شنیدن خبر موافقت با عفو و تخفیف مجازاتِ جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر، با اظهار خوشی و مسرت فراوان از این اتفاق، اظهار داشت: خوشحالم از این که این صورت گرفت. اتفاقی که افتاده موجب مسرت و خوشی است.
او اضافه کرد: من خواهش می کنم این عفو ملی به آشتی ملی تبدیل گردد که واقعاً به جامعه مان فرصتی بدهیم تا بتوانیم لب های خندان همه مردم را ببینیم و با هم باشیم؛ چون ما هرکاری که می نماییم با مردم هستیم و برای مردم است.

پورعرب اشاره کرد: ما همیشه با مردم خندیده ایم، لذت برده ایم، با هم گریه کرده ایم، جنگیده ایم و با هم تاریخ داریم. دلم می خواهد واقعا این خواهشم که آشتی ملی است، اتفاق بیفتد. خواهش می کنم از همه مردم و مسئولان که اگر این آشتی ملی هم صورت بگیرد، خیلی عالی می شود و فبهاالمراد است.

او با اشاره به سخنان مدتی پیش روی آنتن زنده درباره ی عفو جوان های بازداشتی و آشتی ملی، اشاره کرد: من آن شب در تلویزیون، آبرویم را گرو گذاشتم و ممنونم که این اتفاق افتاده است. خیلی باور ندارم که این اتفاق به خاطر حرف های آدمی مثل من بیفتد؛ ولی خواهشم را به خاطر خانواده ها، پدر و مادرها و جوانان مطرح کردم که در این اعتراضات خواسته و ناخواسته درگیر شده بودند. حالا هرچه که بوده، ما به یک آشتی ملی نیاز داریم. ممنون از شما که این مطالب را پوشش می دهید. خیلی خوشحال شدم، الهی شکر که این عفو ملی صورت گرفت.

منبع:

1401/11/17
13:50:21
5.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز