علی جون
معاون امور مطبوعاتی در جریان حمله تروریستی به خبرگزاری صدای افغان:

حمله به حریم رسانه، تلاشی بی ثمر برای بستن چشم، گوش و دهان جامعه است

حمله به حریم رسانه، تلاشی بی ثمر برای بستن چشم، گوش و دهان جامعه است

علی جون: فرشاد مهدی پور حمله به دفتر خبرگزاری صدای افغان(آوا) در شهر مزارشریف، مرکز استان بلخ در شمال افغانستان و هدف قرار دادن یک برنامه فرهنگی و رسانه ای با حضور جمع زیادی از خبرنگاران را محکوم و اظهار امیدواری کرد که عاملان این اقدامات تروریستی به زودی به دست عدالت سپرده شوند.


معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در گفت وگویی با ایسنا، با اشاره به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از خبرنگاران در این انفجار تروریستی، حمله به حریم رسانه و خبرنگاران را تلاشی مذبوحانه و بی ثمر برای بستن چشم و گوش و دهان جامعه توصیف کرد و اضافه کرد: تروریست ها، سابقه بلندی از ترور خبرنگاران و حمله به رسانه های آزادِ افغانستان دارند و نفس های آزاد بسیاری را به ناحق در خون خود غلتانده اند.
مهدی پور ضمن اظهار تاسف و تاثر از شهادت و زخمی شدن شماری از خبرنگاران و اصحاب رسانه افغانستان و اظهار همدردی با جامعه رسانه ای و خانواده های داغدیده آنان، اظهار امیدواری کرد که عاملان این اقدامات تروریستی به زودی به دست عدالت سپرده شوند.
وی اشاره کرد: جامعه خبرنگاران و اصحاب رسانه ایران نیز ضمن بیزاری از تعرض دشمنان امنیت و آگاهی بخشی به ساحت منزه رسانه، خواهان برقراری آرامش و امنیت کامل خبرنگاران سراسر دنیا برای انجام رسالت های رسانه ای شان هستند.
معاون مطبوعاتی در آخر به روح بلند شهدای خبرنگار درود فرستاد و برای مجروحان این حمله تروریستی آرزوی سلامتی کرد.
منبع:

1401/12/23
10:01:57
5.0 / 5
299
تگهای خبر: اثر , برنامه , خانواده , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱