علی جون
علی جون
آسوده خبر داد؛

فعالیت تمامی پایگاه های دریافت زکات فطریه در شب پیش از عید

فعالیت تمامی پایگاه های دریافت زکات فطریه در شب پیش از عید

به گزارش علی جون، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اظهار داشت: از شب پیش از عید فطر تمامی پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در معابر و مکان هایی که نماز برگزار می گردد فعال می باشند.



حبیب الله آسوده، در گفتگو با خبرنگار جامعه مهر در رابطه با فعالیت پایگاه های جمع آوری زکات فطریه اظهار داشت: از شب پیش از عید سعید فطر تمامی پایگاه ها در معابر و مکان هایی که نماز روز عید برگزار می گردد فعال می باشند.
به گفته معاون کمیته امداد امام خمینیخمینی (ره) برخی از این پایگاه ها تا پس از برگزاری مراسم نماز و تعدادی هم تا دو روز پس از روز عید فطر آمادگی دارند تا فطریه شهروندان را جمع آوری کنند.
وی افزود: از جانب مسؤلان کمیته امداد به متولیان امر تاکید شده است تا در نخستین فرصت پس از جمع آوری فطریه این رقم به حساب نیازمندان دارای اولویت واریز شود.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: در هر پایگاه به صورت مجزا و به صورت تفکیک شده دستگاههای خودپرداز قرار داده شده و در حساب های مجزای نسبت به جمع آوری فطریه عام و فطریه سادات و کفاره عام و کفاره سادات اقدام خواهند کرد و هر کدام از پرداختی ها به صورت جداگانه به دست نیازمندان خواهد رسید.
وی اظهار داشت: هم اکنون کد دستوری #۵*۸۸۷۷* فعال و آماده برای دریافت فطریه و کفاره مردم روزه دار و عموم مسلمانان است.
آسوده اضافه کرد: از روز پنجشنبه هم کد دستوری #۱۲* برای دریافت فطریه و کفاره فعال می شود.
وی اظهار داشت: پارسال ۵۶۰ میلیارد تومان فطریه و کفاره شورای زکات در سطح کشور جمع آوری شد که سهم جذب و جمع آوری کمیته امداد قریب به ۳۹ میلیارد تومان بود.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: پیشبینی می شود سال جاری به علت افزایش مبلغ فطریه، به طبع میزان پرداختی مردم هم بیشتر خواهد شد.


منبع:

1402/01/31
14:52:25
5.0 / 5
379
تگهای خبر: دستگاه , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز