علی جون

اهالی رادیو ورزش در روز رادیو چه گفتند؟

اهالی رادیو ورزش در روز رادیو چه گفتند؟

علی جون: مدیر رادیو ورزش و اعضای این شبکه رادیویی روز ملی رادیو را تبریک گفتند. مهدی آذرمکان، مدیر رادیو ورزش با تاکید براینکه رادیویی بودن افتخار ماست یاد و خاطره درگذشتگان پیشکسوت رادیو را در روز سالگرد این رسانه گرامی داشت.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی صداوسیما، اعضای شبکه رادیویی ورزش ضمن تبریک روز رادیو در وصف این رسانه شنیداری سخن گفتند.
مهدی آذرمکان، مدیر شبکه رادیویی ورزش گفت: چهارم اردیبهشت ماه برای ما یادآور خاطره هایی سرشار از فراز و فرود است. برای اهالی رسانه گرم رادیو، هنوز هم رادیویی بودن افتخار است.
او اظهار داشت: شروع هشتاد و سه سالگی رادیو و روز ملی این رسانه را به همه همکارانم خصوصاً قدیمی های رادیو ورزش در کنار جوانان پرنشاط و خلاق تبریک و تهنیت عرض می کنم. همین طور یاد و خاطره درگذشتگان و ستارگان پرفروغ تاریخ پرشکوه رادیو را که امروز در بین ما نیستند گرامی می دارم.
رادیو را به تلویزیون ترجیح می دهم
مسعود پوراسکویی، پیشکسوت شبکه رادیویی ورزش هم گفته است: روز رادیو را به همه هموطنان عزیز تبریک می گویم. از زمان تاسیس این رسانه ملی یعنی از سال 1319 شاهد پیشرفت هر روزه آن هستیم که در کمتر کشوری این پیشرفت دیده می شود. ما 16 شبکه رادیویی برای علایق مختلف داریم. بسیار خرسندم که در رادیو مشغول به کار هستم.
وی اشاره کرد: اگر یک روزی به من بگویند که به تلویزیون بروم، اساسا رادیو را ترجیح می دهم چونکه هم اکنون معتقدم رادیو پیشرفت بسیار بیشتری نسبت به تلویزیون داشته و مردم آنرا بیشتر دوست دارند. البته من در ابتدا گوینده اخبار در تلویزیون بودم و بعد از آن وارد این رسانه شدم. در اینجا ارتباط با مردم بیشتر بوده که این مساله در سیما و حتی در برنامه های زنده کمتر به چشم می خورد.
پوراسکویی همین طور اشاره کرد: رادیو در بعضی از مواقع از تلویزیون پیشی می گیرد بخصوص رادیو ورزش در پخش تعدادی از مسابقات بین المللی. رادیو یک رسانه گرم بوده و در هر لحظه ای در کنار مردم است و همه می توانند با آن در ارتباط بوده و انس داشته باشند و در جریان همه مسائل قرار بگیرند. امیدوار هستم روز به روز شاهد پیشرفت آن باشیم.

رادیو رسانه ای که در طول زمان های مختلف همیشه محل اعتماد مردم بوده
علی اصغر احمدی، مدیر گروه مسابقات ورزشی این شبکه هم اظهار کرده است: امروز هشتاد و سومین سالگرد تاسیس رادیو است. رسانه ای گرم که از بدو تاسیس در ایران بااینکه با فراز و فرودهای سخت روبه رو شده است اما همیشه محل اعتماد مردم بوده، چه در زمان هایی که رخدادهای مهم تاریخی ایران همچون وقوع انقلاب اسلامی، دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و پیروزی ها و شادی های مردم و چه در روزهای غم در کنار مردم بوده است.
او اظهار داشت: از گذشته تا حالا با وجود حضور رسانه های جدیدتر و رقیبان جدی همچنان به عنوان رسانه ای موثر به حیات خود ادامه می دهد. من این روز شکوهمند تاریخی را به همه همکارانم در رادیو ورزش و تمامی همکاران معاونت صدای رسانه ملی، پیشکسوتان و زحمتکشان این عرصه تبریک عرض می کنم.

رادیو رسانه آنهایی است که از گوش دل بهره می گیرند
حسن عبدالهاشم پور هم از تهیه کنندگان برنامه «صبح و ورزش» رادیو ورزش اشاره کرد: روزی که به نام عشق شما نهاده شود، حتما روز معمولی نیست و برای همه کسانی که موهبت فعالیت در رادیو را دارند، خاص و عزیز است. رادیو رسانه آنهایی است که درک شان بصری نیست و قوه قوی تر و حس عمیق تری دارند و از گوش دل بهره می گیرند. این روز را به همه رهپویان رادیو و همراهان رادیو تبریک می گویم.
این تهیه کننده همین طور بیان کرد: هر تلاش عاشقانه ای حتما دشواری های خودش را دارد که با اهمیت ترین آن باور پذیر بودن است. رادیو ابتدا باید ایمان به خودرا به دل شنونده اش برساند که همین فعالیت به تنهایی سختی های آنرا نشان میدهد. در رادیو فقط کلام و موسیقی به کار می آید و از عنصر صدا باید تمام دل مشغولی های مخاطب و خواسته هایش برآورده شود.
عبدالهاشم پور در آخر سخنانش تاکید کرده است: بااینکه رسانه های رقیب مجاز و بدون مجوز عدیده ای برای رادیو ایجاد شده اما هنوز مورد اطمینان است و باید این اعتماد را با به روز بودن، خوب شنیده شدن و قابل درک بودن بدهد.1402/02/04
15:36:07
5.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان علی جون