علی جون

کدام رسانه ها بتازگی از ساترا مجوز گرفتند؟

کدام رسانه ها بتازگی از ساترا مجوز گرفتند؟

علی جون: نمایندگان 12 رسانه صوت و تصویر فراگیر از شروع اردیبهشت ماه سال جاری تا حالا با حضور در ساترا و با درنوردیدن مراحل اداری و انجام الزامات ساترا موفق به گرفتن مجوز شدند.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، ۱۲ رسانه صوت و تصویر فراگیر در اردیبهشت ماه سال جاری مجـوز فعالیـت خـود را از سـاترا دریافـت کرده اند. این رسانه ها بـا سپری کردن مراحل اداری و احراز شرایط صدور مجوز، موفق بـه گرفتن مجوز قطعی و غیرقطعی از سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر(ساترا) شدند.
نسل سلمان، ایما فیلم، تی بین، رسانه مجمع، فیلماز، سینما خانه، کدا مویز، فیروزه، طلا نما، دکتر تم تی وی با حوزه فعالیتی نمایشی و دو رسانه کمپ بیوانفورماتیک و هنرصدا در زمینه آموزشی، ۱۲ رسانه ای هستند که بـا سپری کردن مراحل اداری و بــه انجــام رساندن الزامات ساترا، موفق بـه گرفتن مجوز شده اند. بر این اساس تعداد سکوهای دارای مجوز از ساترا در اردیبهشت ماه به ۳۸۸ سکو افزوده شد.
مجوزهای غیرقطعی دارای مدت زمان شش ماهه هستند. پس از گذشت این دوره شش ماهه و ارزیابی ساترا از نحوه عملکرد رسانه ها در صورت رعایت شرایط قانونی و بخشنامه های مرتبط، مجوزها به قطعی تبدیل خواهند شد و رسانه های صوت و تصویر فراگیر، مجوز قطعی خودرا دریافت خواهند کرد.
رســانه های صوت وتصویــر فراگیــر می تواننــد بــا مراجعــه بــه وبــگاه ســاترا بــه نشــانی www.satra.ir در بخــش ســامانه صــدور مجــوز این سازمان و یا مراجعه به نشانی https: //g۴b.ir و انتخاب سازمان صدا و سیما در بخش جست و جوی پیشرفته، بمنظور اخــذ مجوز اقــدام کننــد.1402/02/25
10:10:23
5.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱