علی جون
علی جون
تهیه كننده اعلام كرد؛

کلبه عمو پورنگ از هم پاشید

کلبه عمو پورنگ از هم پاشید

به گزارش علی جون، اینروزها شبکه های تلویزیون را که مرور می کنی با غیبت مجریان مطرح کودک که تا چند سال پیش در تلویزیون برنامه داشتند مواجه می شویم؛ مجریانی که بعد از سال ها تلاش تلویزیون برای مطرح کردن چهره آنها و قبولاندن آنها به مخاطب با هدف رساندن پیام دیگر در قاب تلویزیون نیستند. برنامه سازانی که به قول آنها هنوز نتواستند پرونده برنامه های قبلشان را ببندند چه برسد به ساخت برنامه جدید!


مسلم آقاجان زاده، تهیه کننده برنامه «کلبه عموپورنگ» در رابطه با وضعیت برنامه های کودک در تلویزیون و بخصوص سرنوشت این برنامه به ایسنا اظهار داشت: آخرین برنامه ما برنامه «کلبه عمو پورنگ» بود که سال ۹۹ به راه افتاد و ۱۴۰۰ به پایان رسید و در اوج هم به اتمام رسید اما هنوز هم نتوانسته ایم آنرا جمع نماییم و متاسفانه هنوز هم نتوانستیم تسویه مالی بگیریم که به فکر کارهای جدید باشیم. باوجود این که مدیران قول دادند هنوز پس از سه سال موفق نشدیم به سرانجامی برسیم. مشکل اینجاست که پس از سه سال تورم این پول را به زیر صفر کشانده و ما را گرفتار مشکلات زیادی کرده است.
به قول این تهیه کننده برنامه «عمو پورنگ» در حالی بیستمین سالگرد خویش را گذراند که عملا از هم پاشیده است.
وی دراین زمینه اظهار داشت: این برنامه از قدیمی ترین برنامه های تلویزیون بود که همه عوامل در این سال ها کنار هم بودند و چنین اتفاقی در کمتر برنامه ای دیده می شود؛ چون که اغلب سِمَت برنامه سازان برنامه ها تغییر می کند. ما از قدیمی ترین برنامه سازان کودک هستیم و بیستمین سالگرد برنامه مان مواجه با این مشکلات مالی و از هم پاشیدن این برند تلویزیونی ۲۰ ساله شد.


به فکر فصل جدیدی نیستیم
این تهیه کننده در پاسخ به این که آیا از جانب مسؤلان تلویزیون برای بازگشت برنامه «عموپورنگ» پیشنهادی نشده است؟ توضیح داد: معاونت سیما لطف دارند و پیشنهاد می دهند اما با این شرایط مالی و شرایط تورمی نمی توانیم کار نماییم و دوسال بعد پولمان را بگیریم و در نتیجه به فکر فصل جدیدی نیستیم. صاحب این برنامه صدا و سیماست و ازاین رو بیشتر از همه باید دلسوزی کند. سرمایه انسانی که دور هم جمع بودند عملا پاشیده شده است و امکان جمع کردن عوامل هم وجود ندارد.
آقاجان زاده در رابطه با ی عمکرد تلویزیون در برابر ساخت برنامه هایش بیان نمود: تلویزیون باید پایبند به پرداخت خود باشد همانطور که تهیه کننده متعهد به تلویزیون می شود که برنامه را بموقع برساند و اگر نرساند جریمه و توبیخ می شود، چطور ما کار را ۱۴۰۰ تمام کردیم اما پایبند با قراردادها نبوده و نیست و این از مشکلات تلویزیون است.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، از مجریان قدیمی تلویزیون در حوزه کودک چهره ی الهه رضایی در تلویزیون که سال هاست از حوزه اجرا دور شده، اینروزها در چارچوب یک تبلیغ در پیامهای بازرگانی و در قاب تلویزیون دیده می شودو البته خبری از اجرای برنامه جدیدی توسط خانم مجری نیست.
مجید قناد ـ مجری و برنامه ساز قدیمی ـ هم در اظهارات اخیر خود به نبود برخی حرفه ای ها در تلویزیون اشاره کرده و با زدن کنایه به تلویزیون گفته بود هم اکنون مردم بیرون بیشتر ما را قبول دارند تا خود تلویزیون.1402/03/21
09:22:18
5.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز