علی جون
برزخ تیم داری شهرداری هگمتانه؛

رای منفی کمیته انطباق فرمانداری

رای منفی کمیته انطباق فرمانداری

به گزارش علی جون، علیرغم رای مثبت شورای اسلامی شهر همدان در خصوص تیم داری شهرداری اما کمیته انطباق فرمانداری این لایحه را رد کرد.خبرگزاری مهر، استان ها؛ محمدرضا بهرامی صفت: هرگاه پای ورزش به میان می آید، یک پای دیگر آن مظلومیت این عرصه است، از زیرساخت های ضعیف، بودجه کم تا هجمه مدیران و مسؤلان به این عرصه مهم که سبب شده ورزش و ورزشکاران همواره با مظلومیت عجین باشند.
سال هاست تیم داری شهرداری همدان در زمینه های مختلف باعث امیدواری جوانان این شهر بوده و شهرداری به مأمن امن ورزشکاران این شهر تبدیل گشته است.
اما همیشه عده ای چشم دیدن شادمانی نونهالان، نوجوانان و جوانان این شهر را نداشته اند و همواره پای ورزش که به میان می آید بودجه ها آب می رود در صورتیکه ورزش می تواند از خیلی از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری نماید و بزرگترین اقدام فرهنگی و اجتماعی در جامعه امروز ما باشد.
امسال هم همچون سالهای گذشته شهرداری در رشته فوتبال قصد تیم داری دارد و در اقدامی مثبت پای یک رشته دیگر محبوب ورزشی به نام والیبال هم برای تیم داری در شهرداری باز شده است.
نگاه خوب مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر همدان قابل تقدیر بوده و لایحه تیم داری فوتبال و والیبال در شورای اسلامی شهر همدان به تصویب رسید اما این دفعه گویا مخالفان در کمیته تطبیق فرمانداری همدان نظر دیگری دارند.
کمیته انطباق فرمانداری همدان به لایحه تیم داری شهرداری همدان رای منفی داده و شاید اختلافات فرمانداری در سایر حوزه ها با شهرداری بر سر ورزش که همواره مظلوم بوده نمایان شده است.
امیدواریم با نگاه متفکرانه و هوشمندانه در جهت رشد امیدآفرینی در میان جوانان که از تأکیدات رهبر معظم انقلاب به مدیران و مسؤلان است که این رای در کمیته انطباق تغییر کند تا شاهد جامعه جوانی پر از شور و نشاط در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین باشیم.

1402/06/22
08:18:40
5.0 / 5
295
تگهای خبر: فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵