علی جون

دومین رویداد نوپیا به انتها رسید

دومین رویداد نوپیا به انتها رسید

علی جون: دومین رویداد نوپیا (نوآوری و پیشرفت ایران) با مشارکت بنیاد 15 خرداد و به همت ستاد نوآوری های اجتماعی و ستاد پیشرفت جامع منطقه ای ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) اجرا شد.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، دومین رویداد نوپیا (نوآوری و پیشرفت ایران) با مشارکت بنیاد ۱۵ خرداد و به همت ستاد نوآوری های اجتماعی و ستاد پیشرفت جامع منطقه ای ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) در پردیس چارسو با حضور بیش از یک هزار و ۲۰۰ شرکت کننده با برگزاری پنل ها و اجتماع های مختلف پایان یافت. رویداد نوپیا فرصتی برای کسب وکارهای اجتماعی و فعال های حوزه است که برای دومین سال پی در پی بمنظور پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در حوزه کاهش مسائل اجتماعی است که امسال با سه رویکرد آموزش، سلامت سالمندی و کسب و کارهای اجتماعی فعالیت خودرا به انتها رساند. در این رویداد هفت ارائه در قالب اجتماع کسب و کارهای اجتماعی، هفت ارائه در بخش اجتماع سلامت سالمندی، ۲ ارائه در بخش اجتماع آموزش، ۶ ارائه در بخش نوپیا نوجوان، چهار ارائه در بخش نوپیا پنل همراه با اکران و نقد و بررسی ۲ فیلم منتخب اجرا شد. همین طور در حاشیه این رویداد، بخش سکوی پرتاب با داوری تیم های استارتاپی که ۲۰ مورد از آنها در حین اجرای برنامه ها مبادرت به ارائه کسب وکار و برنامه های خود کردند نیز انجام شد.
در بخش جاده موفقیت اجتماع سازان و نوآوران اجتماعی موفق همدیگر را ملاقات کرده و به گفت و گو و تعامل پرداختند و همین طور در بخش ایران آینده، تصویری از ایران آینده با کمک هوش مصنوعی ارائه شد. مراسم اختتامیه با حضور جمع زیادی از شرکت کنندگان، داوران، سخنرانان، فعالان حوزه اجتماعی، حامیان مالی این حوزه، نمایندگان بنیاد ۱۵ خرداد و ستاد پیشرفت اجرا شد. در این مراسم سعید زاهدی دبیر نوپیا و مصطفی زمانیان رییس مرکز تحقیقات راهبردی رییس جمهور به ایراد سخنرانی پرداختند در آخر ضمن اهدای هدایای ویژه سازمان ها به کسب و کارهای منتخب از پوستر جایزه ملی نوآوری اجتماعی جوانان نیز رونمایی گردید. اولین دوره نوپیا ۳۱ تیر سال قبل نیز مانند دور دوم آن در پردیس سینمایی چارسو انجام شد و میزبان سازمان ها، کسب وکارهای و فعالان حوزه اجتماعی بود.


منبع:

1402/08/21
08:46:11
5.0 / 5
125
تگهای خبر: آموزش , برنامه , جایزه , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون