علی جون
سلیمانی مطرح كرد؛

لزوم تاسیس دبیرخانه خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر

لزوم تاسیس دبیرخانه خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر

علی جون: دبیر کل جمعیت هلال احمر بر لزوم تاسیس دبیرخانه خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر تاکید نمود.به گزارش علی جون به نقل از مهر، یعقوب سلیمانی دبیر کل جمعیت هلال احمر در جلسه مشورتی و هم اندیشی صاحبان دانش ایده و تجربه در عرصه نیکوکاری و تشکیلات مرتبط و ایجاد و توسعه آن در سطح ملی برای تشکیل دبیرخانه خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر اظهار داشت: هلال احمر مورد توجه جوامع بین المللی است و مردم به هلال احمر اعتماد زیادی دارند.
دبیر کل جمعیت هلال احمر اظهار داشت: باید برای خیرینی که به هلال احمر کمک می کنند یک ساماندهی داشته باشیم و یک دبیرخانه خیرین هلال احمر باید شکل بگیرد. در مرحله بعد هم باید به مردم و خیرین اعلام گردد که این کمک ها صرف چه اموری شده است.
سلیمانی با اعلان اینکه ترویج فرهنگ کار خیر باید در تمام جامعه تسری پیدا کند اضافه کرد: هدف از این جلسه ساختار سازی جدید نیست بلکه بدنبال هم افزایی و هماهنگی و استفاده از ظرفیت خیرین و انسجام بخشی به برنامه ها هستیم.
وی افزود: در دبیر خانه خیرین هلال احمر ارائه گزارش عملکرد و ایجاد هماهنگی بین خیرین و هلال احمر برای انجام اقدامات بشردوستانه است.
عالیشوندی معاونت امور بین الملل و حقوق بشر دوستانه جمعیت هلال احمر نیز در ادامه اظهار داشت: ما بدنبال تشکیل مجمع خیرین برای هلال احمر نیستیم و درصددیم یک دبیرخانه نیکوکاری داشته باشیم و در این دبیرخانه گزارش عملکرد هزینه کرد کمک خیرین به اطلاع آنها رسانده می شود و در این دبیر خانه هلال احمر نیازهایش را به اطلاع خیرین خواهد رساند.


منبع:

1402/08/28
21:43:42
5.0 / 5
119
تگهای خبر: برنامه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون