علی جون
علی جون
در گفتگو با علی جون مطرح شد:

كرونا، شهره سلطانی را دست به عصا كرد

كرونا، شهره سلطانی را دست به عصا كرد

شهره سلطانی كه مدتی پیش گرفتار كرونا شده بود، می گوید به خاطر این ویروس باید خیلی دست به عصا شود ولی آنچنان دلتنگ تئاتر است كه هیچ بعید نیست تا چند وقت دیگر پیشنهاد بازی در نمایشی تازه را بپذیرد.


این هنرمند که مدتی پیش گرفتار کرونا شده بود، در گفتگو با ایسنا هم از تجربه مبتلاشدن به این ویروس سخن گفت و هم درباره تازه ترین فعالیت هایش؛ هرچند که این فعالیت ها به سبب کرونا تا حدودی محدود شده است.
او هچنین از مردم خواست همچنان سفارش های بهداشتی را رعایت نمایند و سلامتی خود و دیگران را به خطر نیندازند.
سلطانی اظهار داشت: شخصا خیلی رعایت می کنم و فقط خانواده ام را می بینم و گاهی برای کار بیرون می روم؛ ولی متاسفانه بعضی از مردم با بی توجهی سبب می شوند کسانی مانند من که ایمنی بدن مان پایین است، گرفتار این ویروس شویم.
این بازیگر و کارگردان بهمن و اسفند سال قبل فیلم تازه خودرا با نام «پوران» ساخت که به سبب گسترش کرونا، یک سکانس آن باقی ماند.
او در این زمینه توضیح می دهد: «پوران» نوشته فاطیما اباحمزه است که آنرا برمبنای طرحی از من نوشته و رویا نونهالی، بهناز جعفری، سارا خوئینی ها و بهروز پناهنده از بازیگران آن هستند.
سلطانی خبر می دهد که در سکانس پایانی، سه بازیگر دیگر هم به این ترکیب اضافه می شوند ولی فعلا ترجیح می دهد نام آنان را مطرح نکند.
او درباره داستان فیلمش هم می گوید: یک ملودرام اجتماعی و درباره زنی است که پس از 25 سال از زندان آزاد می شود و حالا با ماجراهایی رو به رو خواهد شد.
این هنرمند که دو سال پیش فیلم سینمایی دیگری به نام «کوتاه مثل زندگی» را ساخته بود، درباره اکران این فیلم هم توضیح می دهد: این فیلم را برای اکران در گروه «هنر و تجربه» ساختم، ولی متاسفانه آنقدر اکران مان دیر شد که تهیه کننده ما، آقای مهران مهام تصمیم گرفت فیلم را به شبکه نمایش خانگی بدهد و حالا در نماوا در حال اکران است.
مشاور وی در ساخت این فیلم محمد حسین لطیفی بوده است.
سلطانی اخیرا هم پیشنهاد بازی در فیلم جدید با نام «سیبیل» را پذیرفته که نوشته دیگری از فاطمه اباحمزه است و با کارگردانی هادی رحیمی برای گروه سنی کودک و نوجوان ایجاد می شود.
بگفته او، مقرر است این فیلم هم در گروه هنر و تجربه اکران شود.
این هنرمند تئاتر در پاسخ به این سخن که آیا با تئاتر خداحافظی کرده اید، با خنده تاکید می گوید: اصلا!با تئاتر خداحافظی نکرده ام! اتفاقا امسال نوبت اجرا داشتم و قرار بود کاری را کارگردانی کنم، ولی به خاطر کرونا و چون ایمنی بدنم پایین است، باید قدری دست به عصا شوم تا باردیگر درگیر این ویروس نشوم. بدین سبب همه پیشنهاداتم را رد کردم. هرچند بار قبلی هم به خاطر کوتاهی گروهی دیگر، گرفتار شدم. این روزها همه ما نه فقط مسئول سلامتی خود هستیم بلکه باید در مقابل دیگران هم متعهد باشیم، چون سلامتی همه ما به یکدیگر وابسته است.
شهره سلطانی در آخر یادآوری می کند: سال قبل در نمایش «پنجره ای رو به آسمان» کار امیر دژاکام بازی کردم که خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفت و الان هم آنچنان دلتنگ صحنه هستم، که شاید بزودی اگر پیشنهاد تازه ای عنوان شد، دل به دریا بزنم و بپذیرم.1399/06/30
22:00:35
5.0 / 5
1148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز