علی جون
علی جون
گفت وگو با فرناز رهنما ـ بازیگر

همان بهتر كه ساختمان پزشكان ادامه پیدا نكرد

همان بهتر كه ساختمان پزشكان ادامه پیدا نكرد

علی جون: فرناز رهنما بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» بر این باور است که این مجموعه با وجود گذشت نزدیک به 10 سال از زمان تولیدش همچنان مخاطبان خودش را دارد. این بازیگر که این روزها کم کار شده است، علت دوری موقتش از عرصه بازیگری را به خاطر شیوع ویروس کرونا و نگرانی از بابت سلامت خانواده اش ذکر می کند.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، این شب ها آی فیلم انگلیسی سریال «ساختمان پزشکان» را برای مخاطبان انگلیسی زبان خود به روی آنتن می برد.
سریالی کمدی با بازی بهنام تشکر، هومن برق نورد، شقایق دهقان، فرناز رهنما، مونا فرجاد، بیژن بنفشه خواه، هوشنگ حریرچیان، نعیمه نظام دوست و امید روحانی.
رهنما از بازیگران این سریال، با یادی از «ساختمان پزشکان» چنین می گوید: سریال آن سال ها خیلی گل کرده بود و استقبال مردم برای خودم هم جذاب به نظر می رسید. «ساختمان پزشکان» بعد از ۱۰ سال هنوز هم دیدنی است و خیلی ها سریال را می بینند. در فضای مجازی می بینم که این سریال چقدر طرفدار دارد. آن زمان هنوز فضای مجازی نیامده بود و کلیپ های سریال مثل امروز دست به دست نمی چرخید؛ اما همان وقت هم «ساختمان پزشکان» خیلی بیننده داشت و حتی قرار بود سری دوم سریال هم ساخته شود که برای همیشه مسکوت ماند؛ البته به نظرم همان بهتر که ادامه پیدا نکرد و در اوج موفقیت به اتمام رسید.
وی در پاسخ به این پرسش که چه عواملی را در این جذابیت دخیل می داند؟، توضیح می دهد: پس از «ساختمان پزشکان» در فیلم ها و سریال های زیادی کار کردم که همگی هم جذاب بودند، اما می توانم بگویم چیدمان «ساختمان پزشکان» چیز دیگری بود. روزی نبود که از دست هم نخندیم و سکانسی را با شوخی و خنده ضبط نکنیم. این اتفاق آن زمان برایم عادی به نظر می رسید؛ اما بعدها متوجه شدم که این مساله مربوط به درست بودن جزء جزء عوامل سریال بوده است. پشت صحنه «ساختمان پزشکان» واقعا جذاب بود و خنده و صمیمیت در طول کار موج می زد.


رهنما درباره ایفای نقش «نازنین» در سریال «ساختمان پزشکان» هم اظهار می کند: نازنین سابقا مشکل روانی داشته و یکی از بیماران دکتر نیما افشار بوده که بعدها با او ازدواج کرده است. با وجود اینکه او درمان شده است، اما هنوز تعدادی از تبعات بیماری را می توان در رفتارهایش مشاهده کرد. با این وجود، نازنین دختر مهربان و خوش قلبی است.
او ادامه می دهد: نازنین گاهی به خاطر سابقه بیماری اش تحقیر می شود. خانواده همسرش هم چندان هوای او را ندارند. چالش هایی با کتی بعنوان همسر سابق شوهرش هم دارد. همه این ها موجب می شود که گاهی در مواجهه با نیما پرخاشگر شود؛ در صورتیکه اتفاقاً فقط نیما است که حال و شرایط او را می فهمد و بنا بر این هم با او مدارا می کند.
این بازیگر در پاسخ به اینکه چقدر با نازنین احساس همذات پنداری می کرده و به او بابت کارهایش حق می داده است؟ می گوید: حس همذات پنداری داشتم و به او برای بسیاری از رفتارهایش حق می دادم؛ اما شباهت چندانی بین خودم و نازنین وجود نداشت. به لحاظ خصوصیات اخلاقی و رفتاری خیلی با هم متفاوت بودیم.
او درباره تجربه همکاری با سروش صحت هم اظهار می کند: آقای صحت رابطه خیلی خوبی با بازیگران برقرار می کند. ایشان یک جو صمیمانه و پرآرامش را بر پشت صحنه حاکم می کند و بازیگران و دیگر عوامل از همکاری لذت می برند. ایشان تعامل خیلی خوبی با بازیگران دارد و در عین حال که دست بازیگر را برای ابراز نظر باز می گذارد، اما نقطه نظرات خودش را هم اعلام می کند. نوع رفتار آقای صحت سبب شده بود که از ساعت ها کار کردن خسته نشویم و همچنان انگیزه داشته باشیم.


منبع:

1399/12/05
14:13:46
0.0 / 5
548
تگهای خبر: برند , خانواده , سریال , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز