علی جون
علی جون
در قالب نظرسنجی آی فیلم شكل گرفت

رقابت مهران مدیری و محسن تنابنده بر سر عنوان بهترین بازیگر طنز

رقابت مهران مدیری و محسن تنابنده بر سر عنوان بهترین بازیگر طنز

نتایج رقابت گروه اول و دوم از برترین بازیگران طنز در مرحله نیمه نهایی با آرای مخاطبان آی فیلم مشخص شد. تابحال مهران مدیری از گروه اول و محسن تنابنده از گروه دوم به مرحله نهایی صعود کرده اند.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، نظرسنجی شبکه آی فیلم از نیمه آبان ماه با حضور ۵۰ بازیگر طنز کشورمان شروع شده است.
طبق این نظرسنجی، ۵۰ بازیگر طنز کشور در ۱۰ گروه پنج نفره در مرحله مقدماتی با هم به رقابت پرداختند و ۲۰ بازیگر برتر به مرحله دوم این نظرسنجی راه یافتند. برگزیدگان در مرحله بعد در پنج گروه ۴ نفره با هم به رقابت پرداختند و از هر گروه دو نفر به مرحله بعدی صعود کردند.
حالا در رقابت گروه دوم ۱۰ بازیگر در مرحله نیمه نهایی، محسن تنابنده نفر اول با ۶۸.۰۵% آرا و احمد مهران فر با ۳۱.۹۵% آرا نفر دوم شده اند.
بر طبق این گزارش، در رقابت گروه اول از مرحله نیمه نهایی هم مهران مدیری ۷۹، ۸۷% درصد آرا را کسب کرده و رضا شفیعی جم با ۲۰، ۱۳% درصد آرا در مرتبه دوم قرار گرفت.
نظرسنجی هر رقابت در مرحله نیمه نهایی، پنج روز یک مرتبه خواهد بود. بعد از اتمام این مرحله، نفرات برتر به مرحله نهایی راه می یابند تا در یک گروه پنج نفره، فینال این نظرسنجی را برگزار کنند.
نتیجه رقابت امیرحسین رستمی و بهرام افشاری در گروه سوم، رضا عطاران و جواد عزتی در گروه چهارم و علی صادقی و اکبر عبدی در گروه پنجم هم به ترتیب در ۱۵، ۲۰ و ۲۵ اسفند اعلام خواهد شد.
در مرحله نهایی منتخبان پنج گروه با هم رقابت می کنند تا ۳۰ اسفند، برترین بازیگر طنز ایران از نگاه آی فیلمی ها انتخاب گردد.
منبع:

1399/12/12
09:46:55
0.0 / 5
806
تگهای خبر: شبكه , طنز , فیلم , مخاطب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
علی جون - سرگرمی و طنز