علی جون
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشكل های جهادی كمیته امداد خبر داد:

اعزام ۳۵۰ فعال جهادی به مناطق لطمه دیده سی سخت و فاریاب

اعزام ۳۵۰ فعال جهادی به مناطق لطمه دیده سی سخت و فاریاب

مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد اظهار داشت: 350 فعال جهادی در روزهای نوروز برای بازسازی مناطق سیل زده فاریاب و زلزله زده سی سخت اعزام می شوند.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، مصطفی فروتن به اشاره به جزئیات خدمات گروه های جهادی به نیازمندان در روزهای نوروز، اضافه کرد: در نوروز امسال ۲۵۰ گروه جهادی برای کمک به مناطق سیل زده به شهر فاریاب در استان کرمان و ۱۰۰ نیروی جهادی به منطقه زلزله زده سی سخت اعزام شدند.

وی افزود: همین طور در روزهای نوروز ۲۰ هزار مددجو از خدمات بهداشتی دهان و دندان توسط گروه های جهادی در سراسر کشور خصوصاً استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی بهره مند خواهند شد.

مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد اظهار داشت: با کمک گروه های جهادی در تعطیلات نوروز ۳۸۰ چشمه سرویس بهداشتی برای خانواده های محروم ساخته خواهد شد.

فروتن به دیگر خدمات گروه های جهادی اشاره و اشاره کرد: با همکاری گروه های جهادی و کمیته امداد ساخت ۳۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در استان خراسان رضوی صورت خواهد گرفت.

وی با اعلان اینکه ۸۰۰ گروه جهادی در کمک رسانی به نیازمندان و مددجویان با کمیته امداد همکاری می کنند، اشاره کرد: هدف از شکل گیری گروه های جهادی، استفاده از ظرفیت های خودجوش مردمی برای گره گشایی و حل مشکلات نیازمندان و محرومان در وضعیت دشوار است.

مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد اظهار داشت: گروه های جهادی با همکاری کمیته امداد امسال در زمینه های درمانی، عمرانی و کمک به اشتغال مددجویان خدمات رسانی می کنند.

1400/01/06
00:00:20
5.0 / 5
530
تگهای خبر: خانواده , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱