علی جون

تكرار سه باره نام یك بازیگر زن در تیتراژ سریال رمضانی!

تكرار سه باره نام یك بازیگر زن در تیتراژ سریال رمضانی!

علی جون: تکرار سه باره نام یک بازیگر زن مصری در تیتراژ سریال رمضانی، سبب شد تا بازیگران پیشکسوت سریال دست به شکایت مقابل تهیه کننده بزنند.


به گزارش علی جون به نقل از المیادین، سریال مصری «همه چیز با عشق» با پخش قسمت های ابتدایی و تکرار سه باره نام یک بازیگر زن در تیتراژ، موجبات اعتراض بازیگران را فراهم نموده است. این سریال هنوز در حال تصویربرداری است و این در حالیست که بعد از شرایط پیش آمده، دو تن از بازیگران اصلی آن یعنی احمد سعدنی و مصطفی درویش از بازی در قسمت های باقی مانده، کناره گیری کرده و شکایتی را به اتحادیه بازیگران مصر ارائه کردند.
نام این بازیگر زن یک دفعه به تنهایی و دو بار در کنار دو بازیگر دیگر در تیتراژ درج شده و تعجب مخاطبان را هم به همراه داشته است.
همزمان با این شکایت، اسلام المرسی، تهیه کننده سریال در پیامی از بازیگران پیشکسوت سریال و تمامی هنرمندانی که با او همکاری داشته اند عذر خواهی و عنوان کرده است که سه بار ظاهر شدن نام یکی از بازیگران زن سریال یک خطای سهوی بوده و از قسمت چهارم به بعد اصلاح خواهد شد.
أحمد السعدنی که یکی از شاکیان از سازندگان سریال است، پیش تر در فضای مجازی از طرفدارانش بابت بازی در این سریال عذرخواهی کرده و آنرا سریالی مسخره خوانده بود.
او گفته بود که هر روز ساعات زیادی را کار می کند تا سریال به پخش در ماه رمضان برسد اما اتفاق هایی در جریان تولید رخ می دهد که وی در برابرشان سکوت کرده است. این بازیگر در ادامه عنوان کرده بود که شرکت سازنده سریال به تعهداتش در مقابل او عمل نکرده است.
بر طبق این گزارش، مصر با وجود مشکلاتی در ساخت سریال ها و ابتلای تعداد زیادی از بازیگران سریال های در حال ساخت به کرونا، توانسته است ۳۰ سریال را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کند و برخی از آنها هنوز در حال ساخت هستند.
منبع:

1400/01/28
15:20:45
5.0 / 5
784
تگهای خبر: تهیه كننده , سریال , مخاطب , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱