علی جون
بختیاری اعلام كرد؛

توزیع یك میلیون وعده غذای گرم از شروع ماه رمضان

توزیع یك میلیون وعده غذای گرم از شروع ماه رمضان

رئیس کمیته امداد از توزیع یک میلیون وعده غذای گرم میان خانواده های نیازمند در 6 روز نخست ماه مبارک رمضان آگاهی داد.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به اجرای سومین مرحله پویش ملی ایران همدل و طرح خورانیدن مهدوی اظهار داشت: از شروع ماه مبارک رمضان تا حالا حدود یک میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان توزیع شده است. وی با اعلان اینکه تا حالا ۲۳۱۸ آشپزخانه در طرح خورانیدن مهدوی فعال شده اند، افزود: همین طور ۱۷۵ هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار افراد نیازمند قرار گرفته است.

رئیس کمیته امداد میانگین ارزش ریالی غذای گرم توزیع شده را حدود ۲۵ هزار تومان عنوان نمود و اضافه کرد: در طرح افطاری ساده نیز برای هر بسته افطاری مبلغ ۱۰ هزار تومان از محل کمک های مردمی هزینه شده است.

بختیاری ضمن تقدیر از کمک های مردمی و مشارکت نهادها در اجرای طرح خورانیدن مهدوی اشاره کرد: تا حالا بیش از ۱۰۱ میلیارد تومان از محل کمک های مردمی و خیران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه های مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، اشاره کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می توانند برای ارائه کمک های خود به اقشار نیازمند و لطمه دیده از کرونا بوسیله شماره گیری کد دستوری #۱۴* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام نمایند.

بختیاری اظهار نمود: همین طور پایگاه ها و مراکز کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.

1400/02/01
21:52:18
5.0 / 5
452
تگهای خبر: خانواده , دستگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲