علی جون
علی جون
مجید قناد در سوگ همكاری كه قربانی كرونا شد:

همه از هم می پرسیم امروز چند نفر مردند؟!

همه از هم می پرسیم امروز چند نفر مردند؟!

به گزارش علی جون مجید قناد که امروز دوست و همکارش را به خاطر کرونا از دست داد، می گوید: هر لحظه آدم عزیزی را از دست می دهد و همه از هم می پرسند امروز چند نفر فوت کردند؛ آنقدر از دست رفتن راحت شده است که مدام استرس و نگرانی داریم.


حمید علیزاده ـ تهیه کننده برنامه های کودک تلویزیون ـ بعد از روزها جدال با ویروس کرونا، بامداد امروز ـ یکشنبه ـ درگذشت.
«لوبیا فردا زود بیا» با اجرای عمو قناد و تهیه کنندگی مشترک مجید قناد و حمید علیزاده در روزهای نوروز از تلویزیون پخش گردید و مقرر است همچنان ادامه داشته باشد.
مجید قناد ـ مجری و تهیه کننده باسابقه برنامه های کودک ـ در گفت وگویی با ایسنا درباره همکار تازه درگذشته اش، مرحوم حمید علیزاده اظهار داشت: ایشان یکی از تهیه کننده های فعال، خوب، منضبط، مدیر و بسیار متین بودند. نه به خاطر اینکه وقتی کسی فوت می کند فقط خوبی اش را می گویند، بلکه واقعا می گویم ایشان خوب بودند و انتظار نداشتیم بد از چند روز بیماری فوت کنند.
قناد درباره همکاری هایش با این تهیه کننده عنوان کرد: برنامه «لوبیا فردا زودبیا» در حال ضبط است و همکاری من با این تهیه کننده ناتمام ماند؛ فکرهای جدیدی داشتیم اما متاسفانه وقتشان تمام شده بود. ما ۱۰ سال پیش در برنامه ای برای شبکه جام جم با هم همکاری داشتیم و الان هم در برنامه «لوبیا فردا زود بیا» برای شبکه آموزش و برنامه «فرزندان ایران» برای جام جم با هم همکاری داشتیم. خودشان هم در شبکه های قرآن و آموزش برنامه داشتند.
او با ابراز ناراحتی از شرایط فعلی جامعه عنوان کرد: با این وضعیتی که هر لحظه آدم، عزیزی را از دست می دهد و همه از هم می پرسند امروز چند نفر فوت کردند، نمی توان خوب بود. آنقدر از دست رفتن راحت شده است که مدام استرس و نگرانی داریم.
مجری باسابقه تلویزیون درباره علت فوت همکارش توضیح داد: بیماری خاصی نداشتند؛ چند روز قبل گفتند احساس می کنم مسموم شدم. بعد حس کردند که باید تست کرونا بدهند که متاسفانه جوابش مثبت بود. این روزهای اخیر خودشان را قرنطینه کرده بودند و سر ضبط نمی آمدند.
قناد در آخر اظهار داشت: دو روز قبل، حدود ظهر به ایشان سر زدم، گفتند دارد نهار می خورد، گفتم خدا را شکر بهتر می شود؛ شب همان روز هم یکی از مسئولان شبکه آموزش رفته بود و برایش دارو گرفته بود. اما امروز حدودا ساعت دو اکسیژن خونشان پایین آمده و در بیمارستان فوت کرده بودند. فردا پیکرشان را به بهشت زهرا(س) و از آنجا به شمال نزد خانواده شان می برند.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حمید علیزاده ـ تهیه کننده برنامه های کودک تلویزیون ـ بعد از روزها جدال با ویروس کرونا، بامداد امروز ـ یکشنبه ـ از دنیا رفت. او از تهیه کنندگانی بود که نقش مهمی در خلق برنامه های مهارتی و کودک برای شبکه های سیما داشته است.
برنامه «طرح رنگ نقاشی»، «لوبیا فردا زود بیا» با اجرای عمو قناد (شبکه آموزش)، «فرزندان ایران» (شبکه جام جم)، «کودک قرآنی» با محوریت طرح سه ساله حفظ قرآن کریم (شبکه قرآن سیما) نمونه ای از برنامه های این تهیه کننده در طول این سال ها بوده است.
منبع:

1400/02/06
14:07:55
5.0 / 5
536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
علی جون - سرگرمی و طنز