علی جون
تهیه كننده سریال روزهای آبی در آستانه پخش:

نگران سلامتی اكبر عبدی بودیم

نگران سلامتی اكبر عبدی بودیم

تهیه کننده «روزهای آبی»، با بیان اینکه تصویربرداری این مجموعه تا چند روز آینده تمام می شود، می گوید، بزرگترین نگرانی شان حفظ سلامتی اکبر عبدی بعنوان بازیگر اصلی سریال بوده که با وجود کسالت در این سریال بازی کرده است.


پرویز امیری، تهیه کننده سریال «روزهای آبی» که پس از ماه رمضان و همزمان با عید سعید فطر به روی آنتن خواهد رفت، درباره دغدغه های سریال سازی در دوران کرونا و ضرورت حفظ سلامتی بازیگران پیشکسوت به ایسنا اظهار داشت: سعی کردیم تمهیداتی را که کارهای دیگر در نظر می گیرند، ما هم داشته باشیم. تمام پروتکل ها و شرایط لازم جهت بررسی وضعیت سلامتی عوامل و بازیگران را رعایت می کردیم. شرایط سختی بود؛ بخصوص در مورد آقای عبدی که مریض احوال هم بودند و سر صحنه تشریف می آوردند، نگرانی برایشان بیشتر بود. ایشان در دورانی که ما کار می کردیم، به کرونا هم مبتلا شدند؛ البته نه سر کار ما بلکه وقتی در تهران بودند کرونا گرفتند و یک ماه بستری بودند و پس از بهبودی به کار بازگشتند.
این تهیه کننده اضافه کرد: همه ما به شکلی با کرونا درگیر شده ایم. نمی شد آنتن را تعطیل کرد و سریال سازی نکرد. بالاخره مخاطب تنها پناهش تلویزیون است؛ من، همکارانم و و مسئولان سازمان ناچار بودیم که خوراک تلویزیون را تأمین نماییم. به ناچار در این شرایط کار کردیم. شرایط سختی بود.
او درباره مراقبت های پیشگیرانه از کرونا خاطرنشان کرد: هر کدام از گروه که کوچکترین علائمی داشتند بلافاصله به درمانگاهی که با آن صحبت کرده بودیم می رفتند، تست می دادند و به شرط تست منفی سر صحنه حضور پیدا می کردند؛ حتی آقای اکبر عبدی که بازیگر اصلی سریال ما و بازیگر بزرگی هستند هم ما پس از تست منفی با ایشان کار کردیم.


امیری در انتها با اشاره به اینکه تصویربرداری سریال «روزهای آبی» بیشتر از شش ماه زمان برده و برای پخش در چارچوب ۲۶ قسمت ساخته شده است، اظهار داشت: کرونا چند باری کار ما را تعطیل کرد ولی الحمدالله تا اینجای کار به خیر گذشته و اتفاقی نیفتاده است. ان شاءالله که این چند روز باقی مانده هم به سلامتی بگذرد.
منبع:

1400/02/19
21:22:33
5.0 / 5
721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳