علی جون
علی جون

انتقاد از صداوسیما برای پرداختن به یك نامزد احتمالی و پاسخ به آن

انتقاد از صداوسیما برای پرداختن به یك نامزد احتمالی و پاسخ به آن

به گزارش علی جون به دنبال انتقادهایی در خصوص پرداختن بی رویه به سران یکی از قوا که از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری است، مدیرکل روابط عمومی صداوسیما با تکیه بر عدالت رسانه ای در آستانه انتخابات، توضیحاتی را در این حوزه بیان نمود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدرضا زائری از جمله منتقدانی است که در ایام اخیر با زبانی طنز و البته صریح به انتقاد از این مسئله پرداخته است.
زائری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است:
«تلویزیون جوری دارد راه را به آقای رییسی نشان داده است که اگر در برنامه آشپزی یا مستند طبیعت ایران هم با ایشان گفتگو کنند نباید تعجب کرد. فقط مانده ایشان در برنامه کودک برای بچه ها قصه بگوید!...»
اما محمدحسین رنجبران ـ مدیرکل روابط عمومی صداوسیما ـ هم برای پاسخ به شبهاتی که درباره پرداختن به یک نامزد احتمالی خاص در تلویزیون عنوان شده، در مطلبی به سهم آنتن دهی سازمان صداوسیما به سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه اشاره نموده است.
او با تکیه بر اینکه «عدالت رسانه ای در انتخابات اولویت اصلی رسانه ملی است»، نوشته است: «در یک سال گذشته از صد درصد سهم سه قوه روی آنتن رسانه ملی بیشتر از ۷۰ درصد سهم قوه مجریه، بیشتر از ۲۰ درصد سهم قوه مقننه و کمتر از ۱۰ درصد سهم قوه قضاییه بوده است.
و در آستانه ی انتخابات هم سیاستگذاری رسانه ملی این بوده که فارغ از حضور هر کدام از سران قوا در این حوزه به اخبار آنها را پوشش می دهد. مثل رئیس جمهور مستقر که در سال ۹۶ خودش نامزد انتخابات بود و طبق روال برنامه های وی پوشش داده می شد.»1400/02/21
22:07:49
5.0 / 5
779
تگهای خبر: برنامه , تلویزیون , رسانه , طنز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز