علی جون
علی جون
نصیرایی خبر داد:

بررسی كلیات طرح اداره صدا و سیما در كمیسیون فرهنگی مجلس

بررسی كلیات طرح اداره صدا و سیما در كمیسیون فرهنگی مجلس

علی جون: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی کلیات طرح اداره صدا و سیما در این نشست آگاهی داد.مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا، درباب جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون تقاضای برخی از نمایندگان مجلس درباب اعمال ماده ۲۳۴ بخشنامه داخلی با حضور وزیر ورزش و معاونین این وزارتخانه بررسی گردید. وزیر ورزش و معاونان وزارتخانه به سوالات نمایندگان پاسخ دادند که در نهایت قرار شد با همکاری کمیته ورزش و جوانان و کمیسیون، یکشنبه هفته آتی جلسه ای با حضور آقای مقتدایی معاون وزارت ورزش و جوانان اجرا شود و نتیجه بررسی ها در اختیار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در ادامه نشست، کلیات طرح اداره صدا و سیما با حضور معاون پارلمانی صدا و سیما، مسئولان بخش پژوهش صدا و سیما و مرکز پژوهش های مجلس مورد بررسی قرار گرفت. هدف از عنوان شدن کلیات طرح، رفع ابهامات موجود در آن بود. در این نشست قرار شد کمیته تخصصی رسانه کمیسیون فرهنگی نشست های مختلفی با مرکز پژوهش های مجلس، مرکز پژوهش های قم و معاونت پژوهشی صدا و سیما برگزار کنند تا طی این جلسات ابهامات و دغدغه ها برطرف شود و پس از تکمیل طرح، جمع بندی نهایی به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در آخر اظهار نمود: در این نشست همین طور قرار شد مرکز پژوهش های مجلس پیش نویس طرح پیوست فرهنگی را که جزء مصوبات امروز کمیسیون بود تهیه نماید.

منبع:

1400/02/27
09:59:01
5.0 / 5
779
تگهای خبر: رسانه , صدا و سیما , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز