علی جون

درگذشت عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما

درگذشت عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما

علی جون: در پی درگذشت دکتر سید محمدرضا عمرانی عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما، رئیس این دانشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در متن پیام تسلیت دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما آمده است: " خبر تلخ و غم انگیز درگذشت استاد فاضل و فرزانه و همکار فروتن و پارسا، عضو محترم هیأت علمی گروه معارف دانشگاه صدا و سیما جناب آقای سید محمدرضا عمرانی «رحمت الله علیه» را در کمال ناباوری و تأسف دریافت کردم.
وجود این مرد الهی که عمری را خالصانه به آموزش معارف اسلامی و تربیت نسل های متوالی از دانشجویان این دانشگاه گذراند، آنقدر آکنده از مهر و صفا و معنویت بود که پذیرفتن فقدان او سخت و دشوار است. با آنکه به سبب عوارض بیماری سخت و دیرینه در رنج و مشقت بود، اما بر زبانش همیشه شکر و ثناء الهی جاری بود. همیشه با کرامت و بزرگواری همکاران دانشگاه را مورد لطف قرار می داد و با وجود کوتاهی ها و مشکلات، از هر خدمت کوچکی صمیمانه تشکر و قدردانی می کرد.
اینجانب درگذشت این استاد شریف و سید جلیل القدر را به همسر مکرم و خانواده محترم ایشان و به همه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تسلیت گفته و از درگاه الهی غفران و رحمت واسعه و علو درجات برای آن مرحوم مسئلت دارم. باشد که روح پاک او مشمول عنایت و شفاعت حضرت صدیقه طاهره (س) قرار گرفته و با اجداد طاهرینش (ع) محشور گردد."
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، مدیریت گروه معارف اسلامی و دروس عمومی دانشگاه صدا و سیما، عضویت در شورای فرهنگی دانشگاه در سال ۱۳۹۱، عضویت در کمیته منتخب گروه معارف اسلامی و دروس عمومی سال ۱۳۹۰و۹۱، همین طور مشاور رئیس دانشکده و دبیر شورای سیاست گذاری دانشکده صداوسیما در سال ۱۳۸۵، مشاور رئیس دانشگاه صداوسیما اوایل دهه ۱۳۹۰ ازر جمله کارهای اجرائی مرحوم دکتر عمرانی بوده است.
منبع:

1400/02/28
21:33:59
5.0 / 5
691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون