علی جون

چند شبكه رادیویی درگیر تبلیغ نامزدها می شوند؟

چند شبكه رادیویی درگیر تبلیغ نامزدها می شوند؟

علی جون: در جریان فرصت تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در صداوسیما، پنج شبکه رادیویی وارد عمل می شوند.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، مراسم قرعه کشی برنامه های رادیو و تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی، شامگاه چهارشنبه (پنجم خرداد ماه) با حضور نمایندگان صداوسیما، دادستان کل کشور و نمایندگان نامزدها در صداوسیما انجام شد و بر این اساس از پنج شبکه رادیویی برای پخش تبلیغات نام برده شد.
این مراسم از رادیو انتخابات و رادیو ایران بصورت زنده روی آنتن رفت، و در جریان آن اعلام نمودند که شبکه های فرهنگ، اقتصاد، پیام، ایران و جوان، تولید و پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدها را عهده دار می شوند.
پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدها در رادیو همانند تلویزیون از جمعه، هفتم خرداد ماه شروع می شود و اولین برنامه ها به رادیو فرهنگ (با عنوان فرهنگ و انتخاب) اختصاص دارد. رادیو اقتصاد هم پخش برنامه های انتخاباتی ویژه تبلیغ نامزدها را از همان روز جمعه شروع می کند.
پخش جریان صحبت های نامزدها در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما و همین طور پوشش کامل مناظره های تلویزیونی به رادیو ایران سپرده شده است. این شبکه همین طور تولید و پخش برنامه ای با عنوان شمارش معکوس را در دستور کار دارد.
سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار می گردد.
سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رییس الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، محسن مهرعلی زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخاباتی هستند.1400/03/06
15:17:11
5.0 / 5
504
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون