علی جون
علی جون

دلیل تغییر زمان مناظره های انتخاباتی مشخص شد

دلیل تغییر زمان مناظره های انتخاباتی مشخص شد

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری درباب چرایی تغییر تاریخ مناظره های انتخاباتی توضیح داد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به تغییر زمان مناظره های انتخاباتی، عنوان کرد: با این جابجایی در زمان پخش مناظره ها، طبعاً در جدول و زمان ضبط و پخش برنامه های تبلیغات تلویزیونی نامزدها هم جابجایی ایجاد خواهد شد.
وی ادامه داد: استدلال ما برای برگزاری مناظره ها در زمان پیشین یعنی روزهای ۱۷، ۲۱ و ۲۵ خرداد یعنی روزهای برگزاری مسابقات مقدماتی فوتبال جام جهانی این بود که با عنایت به شب هایی که مسابقات فوتبال پخش زنده می شد شور و نشاط عمومی میان جوانان و قشرهای مختلف مردم ایجاد می شد و آن شور ورزشی با شور سیاسی گره می خورد و به افزایش مشارکت در انتخابات کمک می کرد.
عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات ریاست جمهوری اضافه کرد: اما استدلال دیگر اعضای کمیسیون برای تغییر زمان برگزاری مناظره های تلویزیونی نامزدها این بود که این شور باید تفکیک شود و در روز دیگری که همه مخاطبان صرفاً تمرکزشان روی مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری است، باشد. در نهایت این پیشنهاد وزیر کشور با موافقت اعضای کمیسیون مواجه گردید و از ۵ عضو کمیسیون اتفاق نظر و اکثریت آراء بر این پیشنهاد وزیر کشور قرار گرفت و تغییر زمان پخش مناظره ها به صدا و سیما ابلاغ گردید.
قاضی زاده هاشمی، اظهار داشت: در دیگر اجزای در ارتباط با مناظره های تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری شامل ساعات پخش آن، ساختار مناظره ها و مجری این برنامه ها تغییری ایجاد نخواهد شد.1400/03/12
22:51:34
5.0 / 5
777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز