علی جون
علی جون
در پی از سرگیری پخش ارائه شد

توضیحاتی درباره محتوای می خواهم زنده بمانم

توضیحاتی درباره محتوای می خواهم زنده بمانم

به گزارش علی جون روابط عمومی فیلیمو با انتشار اطلاعیه ای، به بیان توضیحاتی درباره محتوای سریال «می خواهم زنده بمانم» پرداخت و اشاره کرد: اشارات صورت گرفته در مجموعه حاضر به سازمان «کمیته انقلاب اسلامی» تنها به ضرورت داستانی بوده و نافی خدمات این نهاد انقلابی نیست.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در متن کامل این اطلاعیه آمده است:
«با اعلام نظر معاونت محترم اجتماعی نیروی انتظامی درباب برخی حساسیت ها و موضوعات در سریال «می خواهم زنده بمانم»، مجوز پخش ادامه سریال صادر نشد و پخش در قسمت پانزدهم متوقف گردید. با همکاری موسسه ناجی هنر، ساترا و عوامل سازنده این سریال، جلسات مختلفی جهت بررسی ملاحظات ناجا انجام شد که خوشبختانه با سعه صدر معاونت محترم اجتماعی نیروی انتظامی و بررسی همدلانه موضوع، ابهامات مرتفع و نقطه نظرات ناجا در ادامه سریال لحاظ شد. در ادامه با تاکید دادستانی تهران در خصوص لزوم رعایت حقوق کاربران این سریال مجدد از روز پنجشنبه (۱۳ خرداد) پخش می شود.
بطور قطع عوامل سازنده این سریال همچون همه مردم ایران، نسبت به خدمات گسترده «کمیته انقلاب اسلامی» در ایام سخت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که با جنایات گروهک های تروریستی همراه بود، حساسیت ویژه ای دارند و فداکاری های این سازمان در بحران های دهه شصت و در ادامه کوشش های نیروی انتظامی در سالهای پس از انقلاب را فراموش نخواهند کرد.
در دل سریال «می خواهم زنده بمانم»، اتفاقات و ماجراها تنها برمبنای ضرورت های روایت داستانی ساخته و پرداخته شده است و این مجموعه قصد ندارد بستر تاریخی و وقایعی که داستان در آن رخ می دهد را بطور کامل بازنمایی کند. اشارات صورت گرفته در مجموعه حاضر به سازمان «کمیته انقلاب اسلامی» تنها به ضرورت داستانی بوده و نافی خدمات این نهاد انقلابی نیست. پس هر گونه تشابه اسامی، وقایع و آدم ها تخیلی است و تنها به ضرورت روایت داستان خلق شده اند. هر داستان و روایت تقابل خیر و شر را توامان دارد و قصه این سریال نیز از این ماجرا دور نیست.»
قسمت ۱۵ سریال «می خواهم زنده بمانم» به کارگردانی شهرام شاه حسینی، به سبب مشکلات پیش آمده به دنبال شکایت ناجا متوقف شده بود و با حل این مشکل، مقرر است روز پنجشنبه (۱۳ خردادماه) ساعت ۸ بامداد پخش شود و باقی قسمت های سریال نیز به روال گذشته هر دوشنبه ساعت ۸ بامداد از فیلیمو منتشر خواهد شد.
منبع:

1400/03/13
23:32:00
5.0 / 5
708
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
علی جون - سرگرمی و طنز