علی جون
علی جون

گوینده پیشكسوت رادیو همدان بر اثر كرونا درگذشت

گوینده پیشكسوت رادیو همدان بر اثر كرونا درگذشت

به گزارش علی جون همدان «زهره دوستی» گوینده پیشکسوت و با سابقه صدا و سیمای مرکز همدان بر اثر مبتلا شدن به ویروس کرونا فوت کرد.


دوستی از گویندگان با اخلاق و با سابقه رادیو همدان بود که با اجرای برنامه های مختلف و مختلف افتخارات فراوانی در حوزه کاری خود در طول دوران خدمتش به دست آورد.
این گوینده پیشکسوت در یکم مهرماه ۱۳۴۵ در شهر همدان متولد شد و از سال ۱۳۶۳ با شغل گویندگی وارد صداوسیمای مرکز همدان شد و در مشاغل نویسندگی و تهیه کنندگی برنامه های مختلف در رادیو به کار خود ادامه داد.
وی در طول دوران خدمتش عناوین زیادی را در جشنواره های مختلف به دست آورد که میتوان به برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش عاشق کشون در جشنواره نهم مراکز در سال ۸۰، تهیه کننده برتر شبکه جوان در سال ۸۰، برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش دل و دشنه در جشنواره دهم مراکز در سال ۸۱، نامزد بهترین تولیدات رادیویی مراکز استان ها برای برنامه های صدای جوانی (۱۳۸۰)، حرف های جوانی، آیین های بومی (۱۳۸۶)، هفت دروازه (۱۳۹۳)، بامداد الوند (۱۳۸۹) و برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش حسرت جاوید در جشنواره پانزدهم مراکز در سال ۸۶ اشاره نمود.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، این هنرمند همدانی امروز ۱۸ خردادماه ۱۴۰۰ در باغ بهشت همدان به خاک سپرده شد.1400/03/19
10:32:16
5.0 / 5
787
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز