علی جون
علی جون

پخش نمایش طنز انبار شماره ۱۳ از ۲ شبكه رادیویی

پخش نمایش طنز انبار شماره ۱۳ از ۲ شبكه رادیویی

علی جون: مجموعه نمایشی پنج قسمتی «انبار شماره ۱۳» به سفارش رادیو اقتصاد در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شد كه همزمان از رادیو اقتصاد و نمایش پخش می شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، زهرا عبدالله زاده ـ تهیه کننده این مجموعه رادیویی ـ اظهار داشت: آنچه در نمایش طنز اهمیت دارد و به فضای طنز بسیار کمک می نماید موسیقی مناسب با حال و هوای طنز و ریتم اجرای بازیگران است چون بیشتر دیالوگ ها کوتاه است و اگر بین دیالوگ ها فاصله زیاد باشد، ریتم نمایش می افتد؛ بنابراین اگر جاهایی فاصله از اندازه لازم بیشتر باشد می توان با ادیت به ریتم مناسب نمایش طنز رسید.
داستان مجموعه نمایشی «انبار شماره ۱۳» درباره زوجی به نام هومن و تینا است که به خانه جدیدی نقل مکان کرده اند، به سبب نوع کار هومن و در خانه ماندن او، مورد سوءظن مهتاج پیرزن همسایه قرار گرفتند و همین ماجراهای طنزی را به دنبال می آورد.
یاسمن شکرگزار نویسندگی و رضا عمرانی کارگردانی این مجموعه نمایشی را به عهده دارد و مهین نثری، شمسی صادقی، مهرداد مهماندوست، شیوا رفیعیان، بهادر ابراهیمی و مسعود زنوزی بازیگران آن هستند.
مجموعه نمایشی «انبار شماره ۱۳» از ۲۱ تا ۲۵ تیر ماه، ساعت ۲ صبح از رادیو اقتصاد پخش می شود و همزمان در رادیو نمایش ساعت ۱۰: ۴۵ به روی آنتن می رود که تکرار آن ساعت ۲۳: ۱۵ است.1399/04/20
13:44:02
5.0 / 5
1400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز