علی جون

همدردی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با ایسنایی ها

همدردی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با ایسنایی ها

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه مدیرکل امور راهبری این نهاد، برای ادای احترام و ابراز تسلیت به خاطر فقدان خبرنگار جوان ایسنا که در حادثه واژگونی اتوبوس جان خویش را از دست داد، در محل این خبرگزاری حاضر شدند.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، امروز، سه شنبه ـ ۱۵ تیرماه ـ دکتر عیسی علیزاده ـ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه دکتر عادل تقوی ـ مدیرکل امور راهبری ـ و تعدادی از همکاران این معاونت، برای ابراز مراتب همدردی و تسلیت خود برای از دست دادن مهشاد کریمی، خبرنگار فقید خبرگزاری دانشجویان ایران، در جمع ایسنایی ها حاضر شدند. تعدادی از مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی، هم در این حضور، عیسی علیزاده را همراهی می کردند.
در این دیدار که با حضور علی متقیان (مدیرعامل ایسنا) و تعدادی از مدیران و کارکنان این خبرگزاری انجام شد، از جانب معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، تابلویی به رسم یادبود به ایسنایی ها اهدا شد.
این تابلو حاوی شعری برای مهشاد کریمی بود که توسط عادل تقوی برای فقدان خبرنگار ایسنا سروده شده و جاویدان از کارکنان معاونت فرهنگی آنرا به صورت تابلو خط ـ نقاشی درآورده بود.

سروده عادل تقوی برای مهشاد کریمی به این شرح است:
«ای عاشق طبیعت گشتی مجاور خاک
عزم رحیل کردی از خاک سوی افلاک
رخت عروسی ات شد رخت عزای مادر
مهشاد بودی و شاد، معصوم بودی و پاک»
عصر دوم تیرماه اتوبوس حامل خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از وضعیت دریاچه ارومیه عازم آن منطقه شده بودند، در حوالی شهر نقده واژگون شد که چندین مصدوم بر جای گذاشت و مهشاد کریمی، خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و ریحانه یاسینی، خبرنگار ایرنا در این سانحه جان خویش را از دست دادند.
منبع:

1400/04/16
12:42:13
5.0 / 5
689
تگهای خبر: شعر , فرهنگی , نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵