علی جون

وعده وزیر فرهنگ برای جبران خسارت های کرونا

وعده وزیر فرهنگ برای جبران خسارت های کرونا

به گزارش علی جون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین جلسه شورای مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم از اینکه بزودی بسته حمایتی حوزه های فرهنگ، هنر و رسانه برای جبران خسارت های ناشی از کرونا آماده می شود، گفت.


به گزارش علی جون به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه شورای مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم بامداد امروز (جمعه، پنجم شهریور) با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان، مدیران و روسای سازمان ها (به صورت حضوری) و مدیران ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها (به صورت مجازی) در محل سالن جلسات این وزارت خانه برگزار شد.
محمدمهدی اسماعیلی در این نشست ضمن اشاره به برخی خسارت های ناشی از کرونا در زمینه فعالیتهای فرهنگی و هنری کشور تصریح کرد: بزودی بسته ویژه پشتیبانی از حوزه های فرهنگ، هنر و رسانه برای جبران خسارت های ناشی از این ویروس آماده می شود.
وی در عین حال خاطرنشان کرد: بعد از بررسی های همه جانبه و جمع بندی های لازم، بسته حمایتی آماده و تمهیدات ضروری برای اجرای آن در نظر گرفته می شود.
اسماعیلی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت لزوم توجه بر مرجعیت سیاست گذاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اضافه کرد: مرجعیت این وزارت خانه باید تقویت شود و این مورد باید مورد توجه قرار بگیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی اقدامات و فعالیتهای این وارتخانه در بخش های مختلف هم اشاره نمود و اظهار داشت: فعالیتهای جاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کمترین وقفه ادامه خواهد داشت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها بیان نمود: فعالیتهای فرهنگی و هنری در مناطق مرزی و کم برخوردار دارای اهمیت است و وضعیت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها از نظر ساختاری و منابع بودجه ای با محدودیت های جدی مواجه می باشد که در این دوره این مورد مورد توجه قرار می گیرد و اقدامات مهمی در این راستا در دستور کار قرار داده شده است.1400/06/06
09:37:25
5.0 / 5
685
تگهای خبر: رسانه , فرهنگی , فعالیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴