علی جون
علی جون
نگاهی به روزنامه های امروز جهان

بحث وجود بشقاب پرنده ها و بیگانگان فضایی بالا گرفت

بحث وجود بشقاب پرنده ها و بیگانگان فضایی بالا گرفت

علی جون: انتخابات آلمان برای جایگزینی آنگلا مرکل و طرح امنیت سایبری در چین از موضوعات امروز روزنامه های جهان اند. همین طور در حاشیه اخبار نگاهی به بشقاب پرنده ها شده است.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، آلبرت کوچویی - گوینده پیشکسوت - هر روز با اهمیت ترین اخبار روزنامه های جهان را مرور می کند. او امروز تیترهای زیر را از میان با اهمیت ترین روزنامه های جهان برگزیده است:

تغییر مسیر فن آوری
یورش شی جین پینگ، رهبر چین، بر فن آوری، گذرگاه صنعت را در چین تغییر می دهد. طرح اکونومیست که کارگری با بازوبند قرمز را درحال نابود کردن دست آوردهای فن آوری با چکش نان می دهد، این را می گوید. طرح گیلم کاساسوس، این را می گوید.
اکونومیست نشریه انگلیسی می نویسد: یکی از دستاوردها و کامیابی های چین در دو دهه گذشته و از اعجاب انگیز ترین ها، رشد صنعت فن آوری آنست. علی بابا در حوزه تجارت الکترونیکی، دو برابر آمازون آمریکایی دست آورد داشته است.

محبوب ترین اپلیکیشن بیش از یک میلیارد کاربر دارد. انقلاب فن آورانه چین، اقتصاد تولیدهای خانگی را به زمینه های تازه کشانده است. همانند هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی دیجیتالی، آن چه چین را به رقابت با برتری های فن آوری آمریکایی کشانده است. چین، اینگونه برای تسخیر سکوهای فن آوری به پیش تاخته است. طرح گیلم کاساسوس، کارگر چینی را نشان میدهد که با ضربه های چکش برندهای فن آوری را دارد خرد می کند.
طرح اکونومیست


منبع:

1400/06/23
22:13:35
5.0 / 5
664
تگهای خبر: برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز