علی جون
علی جون

واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم

واکنش حامد کمیلی و هادی کاظمی به توقف یک باره قبله عالم

حامد کمیلی و هادی کاظمی به حجم زیاد سانسور در سریال «قبله عالم» و توقف ناگهانیِ آن واکنش نشان دادند.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حامد کمیلی و هادی کاظمی، بازیگران سریال «قبله عالم»، با به انتها رسیدن این سریال، پیام های جداگانه ای منتشر و نسبت به حجم زیاد سانسورها اعتراض کردند.
حامد کمیلی نوشته است:
«خداحافظ قبله عالم
به احترام لبخندتان در وضعیت سخت «قبله عالم» را ساختیم به این امید که شاید مرهمی باشد بر دلتان در این روزگار سخت، اما نخواستند، نگذاشتند و تمام.
خستگی ماند به جانمان.»
کمیلی آورده است: ممنون از همه گروه حرفه ای و محترمم که در وضعیت سخت کرونا در کنار هم ایستادند و زحماتشان آنگونه که باید دیده نشد. ممنونم از همه تیم بازیگری «قبله عالم». همکاری در کنار شما اینطور همدل برایم بسیار لذت بخش بود. جناب منوچهر محمدی سابقه شما در سینمای ما گویای همه چیز است و می دانیم همه تلاشتان را برای جلوگیری از سانسور کردید که نشد.
وی در ادامه از عوامل سریال هم تشکر کرده و خطاب به حامد محمدی، نویسنده و کارگردان «قبله عالم» نوشته است: حامد خان محمدی، رفیق، می دانم چه آشوبی در دلت برپاست. شاید وقتی دیگر مرد... شاید.»


هادی کاظمی نیز دیگر بازیگر سریال «قبله عالم» که قبل از این هم به سانسورهای زیاد این سریال اعتراض کرده بود، در پیامی نوشته است: «خب این هم از سریال «قبله عالم»؛ بالاخره پخش سریال متوقف گردید.»
کاظمی در ادامه ضمن تشکر از عوامل سریال «قبله عالم» نوشته است: مسأله ای ذهنم را درگیر کرده؛ با همکارانمان درددلی دارم؛ این که هنرمندان و همکاران عزیزمان هیچکدامشان هیچ واکنشی نسبت به سانسورها و حواشی «قبله عالم» نداشتند، عجیب بود. شاید چون جزو هیچ باند و گروهی نبودیم، هیچ عکس العملی نشان ندادند که البته حق داشتند. البته دوستانی اندک هم بودند که پشت کار درآمدند و کسانی که مغرضانه مثل لودر از رویمان رد شدند.
وی در ادامه نوشته است: اما جالب است بدانید، بدانید که این تیغ سانسور گریبان همه کارها را می گیرد؛ دیر یا زود. یادمان باشد مرگ همیشه برای همسایه خوب نیست. هر چند این ضرب المثل انگار در ایران کار می کند. این حجم از بی خیالی نسبت به محصول همکارانتان فراتر از خیالم بود! و فهمیدم که در این عصر خودت باید گلیمت را از آب بکشی بیرون و کسی پشتت نیست، چون همه تماشاگری بودند با شانه های بالا انداخته، که زیر لب می گفتند به ما چه برای ما که اتفاقی نیفتاده.»


حامد محمدی، نویسنده و کارگردان سریال «قبله عالم» نیز هنگام پخش سریال اعتراض خودرا نسبت به حجم زیاد سانسور اعلام نموده و اظهار داشته بود: «این سریالی نیست که من ساختم!»1400/07/22
13:27:03
5.0 / 5
728
تگهای خبر: سریال , سینما , كارگردان , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز