علی جون

عکاسان راه یافته به جشنواره تلویزیونی مستند عرضه شدند

عکاسان راه یافته به جشنواره تلویزیونی مستند عرضه شدند

به گزارش علی جون اسامی عکاسان راه یافته به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» اعلام گردید.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، ۲۰ «تک عکس» از ۱۹ عکاس و ۱۳ «مجموعه عکس» از ۱۲ عکاس به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» راه یافتند.
دبیرخانه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند»، اسامی عکاسان راه یافته به بخش مسابقه «تک عکس» و «مجموعه عکس» در این رویداد را اعلام نمود.
داوران بخش عکس «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» مشتمل بر آقایان: کریم متقی، مهدی قاسمی و حیدر رضایی از میان ۱۳۲۱ تک عکس دریافتی، ۲۰ تک عکس از ۱۹ عکاس و از میان ۱۷۴ مجموعه عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره، ۱۳ مجموعه از ۱۲ عکاس را شایسته رقابت در بخش مسابقه دانستند.
همینطور برگزیدگان این رویداد ملی در اختتامیه جشنواره که زمان آن به زودی اعلام می شود، معرفی و تقدیر خواهند شد.
اسامی عکاسان در دو بخش «تک عکس» و «مجموعه عکس» به شرح زیر اعلام می شود:
بخش تک عکس: ابراهیم عرب بیگی از اصفهان، ابوالفضل عرب از زاهدان، افشین میرزایی از رشت، امیر عنایتی از تربت حیدریه، بابک کنعانی از تهران، حمید سبحانی از مشهد با ۲ اثر، رضا رادپور از مشهد، علی تشکری از قزوین، علیرضا رحمانی از تاکستان، علیرضا قاسم زاده ایروانی از تهران، مجتبی اسماعیل زاد از ارومیه، مجتبی دامرودی از بجنورد، محمد شهبازی از یاسوکند کردستان، محمد وحدتی از قم، محمود رضا معین پور از شیراز، مریم دوست محمدی از بجنورد، ناصر محمدی از زنجان، بهرام بیات از زنجان، امیر مهدی نجفلو شهپر از همدان.
بخش مجموعه عکس: مریم آل مومن دهکردی از شهرکرد، امین برنجکار از شیراز، زهره صباغ نژاد از یزد، فاطمه عابدی از تهران، ابراهیم علی پور از بانه کردستان با ۲ اثر، شایان حاجی نجف از اهواز، مجید حجتی از تهران، محمدحسین مهیمنی از تهران، محسن رضایی از تهران، مهدی محبی پور از ساری، محمد رضا عباسی از تهران، امین نظری از اهواز.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» در بخش های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری انجام می شود.
منبع:

1400/07/28
10:13:56
5.0 / 5
713
تگهای خبر: اثر , تلویزیون , جشنواره , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳