علی جون

دختر شهید سلیمانی در جمع مدیران ارشد صداوسیما

دختر شهید سلیمانی در جمع مدیران ارشد صداوسیما

علی جون: نشست ستاد رسانه ای و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور تعدادی از مدیران صداوسیما و همین طور دختر سردار سلیمانی اجرا شد.


به گزارش علی جون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این جلسه حمیدرضا شاه آبادی، معاون سیما و رییس ستاد رسانه ای حاج قاسم، علی بخشی زاده معاون صدا، نوری معاون فضای مجازی، رحمتی سرپرست معاونت استانها، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک و دبیرستاد رسانه ای مکتب حاج قاسم سلیمانی، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو، سعید اشناب مدیر شبکه پنج، حمیدرضا مقدم فر دبیر ستاد برگزاری دومین سالگرد و حسین قرایی مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی حضور داشتند.
حمید شاه آبادی، رییس ستاد رسانه ای مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در این جلسه اظهار داشت: ما اینجا جمع نشده ایم که برای حاج قاسم کاری نماییم بلکه جمع شده ایم تا از فواید و برکاتی که می توانیم از سفره ای که حاج قاسم برای تمامی آزادی خواهان جهان پهن کرده است، بهره مند شویم. صداوسیما تمام تلاشش بر این است تا ان شاءالله بتواند مردم عاشق حاج قاسم را با این مکتب بیشتر آشنا کند و یک گام فراتر از تجلیل از یک اسطوره بردارد.
معاون سیما نیز با اشاره به حجم گسترده ای از تولیدات رسانه ای برای ایام سالگرد شهید سلیمانی، اظهار نمود: می خواهیم مسیری را که حاج قاسم نماد و پرچم دار آنست، در زندگی مردم ساری و جاری نماییم. در این راه ما به دنبال متر و معیار کمی برای تولید آثار و برنامه ها نیستیم؛ چونکه با اهمیت تر از آمار، کیفیت و اثرگذاری این تولیدات و انتقال پیام های والا و ارزشی به مخاطبان است.
وی اشاره کرد: دبیرخانه دائمی ستاد رسانه ای حاج قاسم با همین هدف تشکیل شده است تا مفاهیم مکتب شهید سلیمانی و نگاه این شهید والامقام به ولایت و ملت را در طول زندگی پر برکتشان برای همگان تبیین نماییم و بطور نمونه زمانی که نقش ایشان در پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی و پشتیبانی از مظلومین برای مردم آشکار و قابل لمس شود، مفتخریم که در راه روایتگری این دستاوردها موفق بوده ایم.
در این جلسه زینب سلیمانی، دختر شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن تشکر از صداوسیما هماهنگی و انسجام برنامه ها در آنتن صداوسیما را مشهود دانست و از همه دست اندرکاران این برنامه ها سپاسگزاری کرد.
وی اظهار داشت: سالگرد شهید سلیمانی یک موضوع مناسبتی نیست و نباید یاد شهید سلیمانی را مناسبتی ببینیم و فقط در سالگرد شهادت به این مکتب بپردازیم. صداوسیما می تواند با یک برنامه ریزی مناسب این اتفاق را رقم بزند.
دختر شهید سلیمانی با اشاره به تشییع باشکوه سردار دل ها بر ضرورت تبیین چرایی این بدرقه و اهمیت آن تاکید و اشاره کرد: حاج قاسم مردمی، اخلاق مدار و دوستدار و فدایی ملت و نظام بود و همین مردم میزبان مراسم های سالگرد ایشان هستند. موضوع مکتب شهید سلیمانی را که حضرت آقا مطرح کرده اند، باید تببین و آنرا تبدیل به گفتمان نماییم.
وی با اعلان اینکه امسال هم شعار اصلی سالگرد، «مرد میدان» است، افزود: ذیل این شعار بحث خدمتگزاری حاج قاسم به مردم را هم اضافه خواهیم کرد و گوشه ای از کارهایی را که ایشان در راه خدمت به مردم ایران انجام داده منعکس خواهیم کرد. حاج قاسم در مصاحبه ای در خوزستان اظهار داشته بود: «ما مدیون مردمیم» و این روش و منش حاج قاسم می تواند تلنگری به مسئولان باشد.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در این جلسه همین طور معاونان صدا و فضای مجازی و سرپرست معاونت استانها گزارش اقدامات معاونت های خودرا ارائه کردند.


منبع:

1400/09/24
16:40:53
5.0 / 5
559
تگهای خبر: اثر , برنامه , رسانه , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵