علی جون
علی جون
معاون مطبوعاتی:

مشکلات اهالی رسانه را با امکانات صندوق اعتباری هنر پاسخ می دهیم

مشکلات اهالی رسانه را با امکانات صندوق اعتباری هنر پاسخ می دهیم

به گزارش علی جون معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، عمده ترین مسائل اهالی فرهنگ و رسانه استان گیلان را در ارتباط با بحث های معیشتی این قشر دانست و اظهار نمود: باید این مسائل را از راه ظرفیت ها و امکانات موجود در «صندوق اعتباری هنر» پاسخ دهیم.


به گزارش علی جون به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی که به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیات دولت را در مسافرت به استان گیلان همراهی کرد، با حضور در میز خدمت این استان، پاسخگوی اهالی فرهنگ و رسانه استان گیلان بود.
فرشاد مهدی پور، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسعه کیفی و تقویت محتوایی رسانه های کشور را در کنار توسعه کمی، از اولویت های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان نمود و ضمن اشاره به مراجعات اهالی فرهنگ و رسانه استان گیلان برای رفع مسائل و مشکلات خود، اضافه کرد: عمده مسائل مطرح شده، در ارتباط با بحث های معیشتی این قشر فرهیخته بود که باید آنرا از راه ظرفیت ها و امکانات موجود در «صندوق اعتباری هنر» پاسخ دهیم.
معاون امور مطبوعاتی با اشاره به اینکه برخی مدیران نشریات و پایگاه های خبری استان گیلان، با حضور در میز خدمت، مشکلات و مطالبات خویش را با ما در بین گذاشتند، اظهار داشت: موضوع هایی چون یارانه های مطبوعاتی، آگهی های دولتی و معافیت های مالیاتی ازجمله مسائل اصلی مطرح شده از جانب اهالی رسانه بود.
وی در همین رابطه اضافه کرد: جهت گیری های محتوایی و بحث های در ارتباط با پرداختن رسانه ها به مسائل اقتصادی و صدمه های اجتماعی هم ازجمله دیگر موضوعات یاد شده اصحاب رسانه این استان بود.
مهدی پور با اشاره به اینکه توسعه رسانه ها از اولویت های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است خاطرنشان کرد: اما تنها توسعه کمی مد نظر نیست و توسعه کیفی و تقویت و توانمندسازی مدیران رسانه ها در تولید محتوا آن هم در شرایط جنگ نرم از لزوم ها و اولویت های وزارت فرهنگ است.
او در آخر ابراز امیدواری کرد که بتوان با همراهی و همدلی رسانه ها که به صورت مستقیم با شبهات و اخبار جعلی مقابله کرده و به امیدآفرینی و افزایش نشاط اجتماعی کمک می کنند، به اهداف مد نظر دست یابیم.
منبع:

1400/11/10
13:59:29
5.0 / 5
666
تگهای خبر: رسانه , مسافر , مسافرت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز