علی جون
علی جون

برف بی صدا می بارد کی به آنتن برمی گردد؟

برف بی صدا می بارد کی به آنتن برمی گردد؟

علی جون: پخش «برف بی صدا می بارد» که بعنوان سریال بلند تلویزیون از آن یاد می شود، بعد از ایام رمضان از سر گرفته می شود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، فصل اول آن «برف بی صدا می بارد» در ۱۰۰ قسمت تولید شده است و تا حالا ۶۸ قسمت از آن به پخش رسیده اما قرار گرفتن این سریال در دو مناسبت نوروز و رمضان پخش آنرا با تاخیر مواجه کرده است.
بنابر این گزارش پخش فصل جدید این سریال که در روزهای نوروز و همین طور رمضان متوقف شده، بعد از ایام رمضان از سر گرفته می شود.
این سریال که به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی نیا به رشته تحریر درآمده، شامل دو فصل بوده که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سالهای ۶۵تا ۶۹ روایت می شود و فصل دوم آن در ۱۵۰ قسمت در زمان حال روایت شده است.
در صورتیکه کمتر از ۳۰ قسمت به انتها پخش فصل اول باقی نمانده، خبری از ساخت فصل دوم منتشر نشده است. بنظر می رسد تلویزیون برای ساخت ادامه این مجموعه به تصمیم قطعی نرسیده و ساخت فصل جدید را منوط بر بازخوردها می داند.
فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی، سیامک ادیب، هاله گرجی، آناهیتا اقبال نژاد و سینا کرمی همچون بازیگران این سریال هستند.

منبع:

1401/01/15
22:56:54
5.0 / 5
644
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز